Naturémed

Kapıma bırakılan NT Hayat dergisi sayesinde tanıştım Naturémed ile... Kaliteli kağıda basılmış, içinde keyifli yazılar ve konular olan, adındaki NT harflerinin açılımı Nişantaşı ve Teşvikiye'ye yakışan şirin bir semt gazetesi NT Hayat. İncelemek isterseniz buraya buyrun.

İşte bu şirin semt gazetesinin daha da şirin bir köşesinde Naturémed'in bana göz kırptığını gördüm. :) Beni cilt bakımına davet ediyordu. Telefon edip konuştuğumda ise bunun yalnızca müşteri çekmek için yapılan ucuz taktiklerden biri olmadığını öğrendim. Artık bu tür ücretsiz cilt bakımı ya da başka hediyelerin altından genellikle "önce yıllık bilmem ne paketimize üye olursanız bir adet ücretsiz cilt bakımı hediye ediyoruz" falan gibi şeyler çıktığını duymuştum. Ayrıca her yere güvenmek zaten çok zor, önüne çıkana cildini teslim edemiyor insan doğrusu.

Bir de güvendiğiniz yerlerde bile kampanya kullanımı sırasında isteksizce, laf olsun diye uygulama yapan çalışanlarla karşılaşmak mümkün oluyor. Örneğin daha önce birkaç kez gittiğim bir güzellik merkezinde yılbaşı döneminde "bir masaj alana bir masaj bedava" kampanyası vardı, ama bedava olan masajı yaptırırken adeta dayak yiyor gibi hissettiğimi hatırlıyorum. İlki yumuşacık, ikincisi "bedava" olduğunu hatırlatırcasına sert!! Bu durumu hiç anlayamamışımdır zaten! Sanki ben gidip, kapılarına dayanıp, bana bedava masaj ya da cilt bakımı yapın diye yalvarmışım gibi bir hava yaratmak da neyin nesi? Promosyonu aklıma ve gözüme sokan sen değil misin nihayetinde? Sinirlendim bak yine! Neyseki o güzellik merkezinin sahibi ve işletmecisi çok düzgün, eğitimli ve ilgili bir kadın olduğu için şikayetimi anlayabildi, özür dileyebildi ve bana bir masaj teklifinde daha bulundu. Benim tek istediğim şikayetimin dinlenmesi, anlanması ve en azından bir özür dilenmesi olduğu için teklifiyle ilgilenmeyip, bir daha oraya gitmesem de en azından bir sefere mahsus bir durum olabileceğini düşünerek hiçbir zaman kimseye oranın kötü reklamını da yapmadım. Hâlâ da isim vermeyerek yapmamaya özen gösteriyorum.Naturémed ile ilgili de telefon sonrasında bile kafamda bazı soru işaretleri vardı. Mekanın temizliği, iki krem sürüp cilt bakımı yaptık derler mi düşüncesi, hangi ürünleri kullandıkları, çalışanları gibi birçok şeyi merak ediyordum. Ve geçen hafta Perşembe günü bütün bu sorularıma yanıt buldum.

Tertemiz bir yer Naturémed. Son derece ilgili ve güleryüzlü uzman çalışanları var. Cilt bakımında sadece kozmetik enstitülerinde satılan Alman markası Dr. Baumann ürünleri kullanılıyor. Cilt bakımı dışında lazer epilasyon, bölgesel incelme, ozon terapisi ve bunların yanı sıra liposuction, kaş kaldırma, botox gibi estetik operasyonların da yapıldığı merkez hakkında daha detaylı bilgi almak için web sayfalarına bakabilirsiniz. Yaklaşık bir saat süren cilt bakımı için gidecekseniz, kendinizi Petra Hanım'ın hünerli ellerine bırakmanızı öneriyorum. Memnun kalacağınızı ve gün boyu ışıltı saçacağınızı garanti ederim.

İletişim Bilgileri:

Adres: Valikonağı Cad. Sinoplu Şehit Cemal Sok. Çamsarayı A. C.Blok, No:6 / D:1, Nişantaşı (Valikonağı'nın en sonunda, Casa Club'ın yanında)

Telefon Numaraları: 0212 240 66 33 - 240 88 59

E-posta: info@naturemedestetik.com

Ben (yeni kitabımın çevirisine başlamadan önce) bu hafta kendimi şımartma hakkımı sonuna kadar kullanıyorum. Size de şımarık molalar dilerim. :)

Hiç yorum yok: