17 Nisan Cumartesi Günü Tiyatroya Gitmek İsteyen Var Mı?

Ben bu hafta biraz zor yazarım gibi görünüyor, çünkü annem burada!! Hafta sonuna doğru babam da gelecek ve ben Pazar akşamına kadar kayıplara karışacağım. Haberiniz olsun da beni merak etmeyin. :)

Bu arada kayıplara karışmadan önce size güzel bir teklif yapıp öyle gidiyorum. Düşünün, taşının ve ilgilenirseniz bana sayfamın sağ üst köşesinde gördüğünüz e-mailimden ulaşın.

Biliyorsunuz ben genellikle oyunlar için 1-1,5 ay öncesinden biletlerimizi alırım, çünkü ön sıraların ortalarından izlemek gibi bir takıntım vardır. 17 Nisan Cumartesi akşamı oynayacak Sondan Sonra oyunu için de ikinci sıranın ortalarında (B 16-17) harika bir yerden bir ay önce özenle alınmış iki kişilik tiyatro biletim var. Ama üzülerek satmak ya da açığa almak zorundayım, çünkü o akşam katılmamız gereken başka bir program çıktı. Emre Kınay ve Ahu Türkpençe'nin oynadığı oyunla ilgili buradan bilgi alabilirsiniz. (Galiba biz önümüzdeki sezon ancak izleyebileceğiz bu 16+ oyunu) Oyun Kadıköy Anadolu Lisesi'nin yanındaki Duru Tiyatro'da akşam 20:45'te başlayacak.

Almak isteyenler benimle temasa geçebilirler. Bilet fiyatı (tek kişi): 40 TL. (Bileti önceden almanız gerekmiyor, ben sevgili MyBilet'ten teslim alacak kişinin ismini değiştireceğim, siz de oyundan hemen önce gişeden alacaksınız. MyBilet'e bayıldığımı söylemiştim değil mi?)

Artık kaçıyorum.. Beni özleyin olur mu? :)

2 yorum:

Bellek Kutusu dedi ki...

O zaman gözün aydın diyelim İmge:)
Yazılarını bekliyoruz, ailenle keyifli vakit geçirmen dileğiyle...

Imge dedi ki...

Teşekkürler..:) Dün döndüm aslında ama TTnet'in azizliğine uğrayınca gerçek dönüşüm bugünü buldu..Ve ilk yazı geliyooorr..:)