Teşekkürler Blog :)

Çarşamba öğlen bu blog sayesinde tanıştığım isimlere bir yenisini daha ekledim: Mügemmell. Uzun süredir blogunu takip ettiğim, "keyif kadını" hallerine bayıldığım ve gerek okuduğumuz okullar gerek yaptığımız işler gerek özgür ruhlarımızı destekleyen -ve hatta daha da uçuran- aşklarımız açısından kendime yakın bulduğum Müge ile Atiye Sokak'taki House Cafe'de buluştuk. Daha önce de söylemiş olabilirim: ben sanal dünyanın hiç de sanal ve yüzeysel olmayabileceğine inananlardanım. Nasıl kullandığına ve ne paylaştığına bağlı olarak bir insanı çok iyi tanımanın bir yöntemi de olabilir pekâlâ. Bu sefer de öyle oldu. Sanal dünyanın en değer verdiğim paylaşım araçlarından biri olan blogum sayesinde kıpır kıpır, fıkır fıkır bir arkadaşım daha oldu. Hem de o da bir freelancer! (gerçi ben bu aralar bir freelancer'dan çok free'yim ama olsun, meslektaş da sayılırız..:)) Yani bu da demek oluyor ki hafta arasının trafik ve kalabalıktan uzak saatlerinde aynı Çarşamba günkü gibi şarap&peynir sefası yapabiliriz birlikte. Hatta ikincisinin zamanını belirledik bile, Mayıs başını düşünüyoruz. Bu kez buraya koymak için birlikte bir fotoğraf da çektirmeyi unutmamayı umuyorum. 

Biri ilkokuldan, biri kolejden, biri de blogdan tanıdığım olmak üzere arkadaşım olan Müge'lerin sayısı üçe çıkmış oldu böylece. Bence çok da iyi oldu.


Bu güzel buluşmayı ayarladığı için sevgili bloguma teşekkür ediyor ve hepinize keyifli bir hafta sonu diliyorum.


Not: Henüz Cuma&Cumartesi akşamı planı yapmamış olanlar buna ve buna bir göz atabilirler. Bence kaçırılmaması gereken iki tane harika konser etkinliği. Tadını çıkarın! 

7 yorum:

meltem dedi ki...

bende yakından takip ediyorum başarılarının devamını diliyorum aradığım birçok bilgi bu sitede mevcut.

Imge dedi ki...

Teşekkürler Meltem..
Sevgiler..

NzN dedi ki...

ayy o haftaiçinin keyfini yaşayabilmenin ne demek oldugunu şu son 2 aydır ben de anlamış bulunuyorum!! şarap&peynir yapamasam da artık o kısmını da doğurduktan sonraya bırakıyorum :)

meğer ne şanslıymışsınız siz free'ciler cicim yaa!!!

Imge dedi ki...

Aramıza hoş geldin Nazancım..:)) Bence bir daha da hiç gitme, keyifli burası..:)

Müge Hestbaek dedi ki...

İmgeciğim;
Tech-free bir haftasonu geçirdiğim için bu güzel yazıyı şimdi görüyorum. Ay efendim ay, tarihe düşülmüş ne güzel notlar bunlar. Ağzım kulaklarımda okudum. :) İyi ki buluştuk İmgecim! İkinciyi sabırsızlıkla bekliyorum! Kocaman öpücükler!!!

Imge dedi ki...

Hımm, aslında ben ağzının kulaklarında olmasının asıl sebebinin Ege havası alıp gelmiş olman olduğunu sanıyorum şekerim. :)) Eminim yaramıştır. Yaramaya da devam etsin..:)

Okudum az önce blogunda, tadilat işi yorucu falan ama sonunda ortaya harika bir iş çıkarınca değdiğini anlıyor insan. Kolay gelsin. İşler bitsin, yorgunluk şarabın benden! :))

Öptüm seni.

Müge Hestbaek dedi ki...

Yaşasın! :) Ama hayır, yüzümdeki gülücük sahiden yazdıklarından :)