İskele Livar

Kardeşim sayesinde Arnavutköy'de süper bir balıkçı keşfettik dün... Arnavutköy'e nadiren balık yemeye gider, gittiğimizde de genellikle Adem Baba'da yerdik. Burası içki de içebileceğiniz, yani boğaza karşı rakı&balık ikilisinin tadına tam anlamıyla doyabileceğiniz bir yer. Yeri Arnavutköy İskelesi'nin tam karşısına denk geliyor. Adı İskele Livar. Teras manzarası da gördüğünüz gibi süper:

Bu da hava daha karardığında görünen manzara:


Teras dediğim yeri bir balkon gibi düşünün. Ancak üç masa falan sığabiliyor. O yüzden terasta keyif yapmak istiyorsanız, mutlaka bunu belirterek rezervasyon yaptırın. Tel no: 265 77 72 - 265 78 35

Arnavutköy, balıkçı, manzara falan gibi unsurları bir arada görünce gözünüz korkmasın... Fiyatlar son derece makul. Zaten çok salaş bir balık lokantası burası. Ama yemekler ve servis çok iyi. Garsonlar güleryüzlüler. Ara sıcak olarak kalamar ızgara ve tereyağında karideslerini denemenizi tavsiye ederim.

Şu arkada gördüğünüz trafik ise saat 20:30 gibi oraya oturduğumuz andan gece yarısına kadar devam etti diyebilirim. Yani haftasonları gidiş ve dönüşte biraz baygınlık geçirmeye hazırlıklı olmalısınız.

Ama her şeye rağmen, gidilesi, görülesi ve denenesi bir yer olduğunu söyleyebilirim.
Keyfiniz bol olsun!

Hiç yorum yok: