Strawberrynet ve İz TV

Sizlere birbirleriyle alakasız iki tavsiyem olacak:

Birincisi daha çok bayanları ilgilendiriyor, çünkü binlerce çeşit kozmetik ürününü çok uygun fiyatlarla (duty-free fiyatları gibi) alabileceğiniz Strawberrynet adlı online alışveriş sitesi. Uzun zamandır hizmet veren, Ekşi Sözlük'te hakkında bir dolu yorum olan ve deneyen insanlardan da hep olumlu görüşler aldığım Strawberrynet'i geçen hafta denedim. Siparişimin bir hafta ilâ on gün içinde elime ulaşağı söyleniyordu. 1 Mayıs'ta verdiğim siparişlerim ta Hong Kong'lardan evime kadar üç iş gününde geldi (6 Mayıs). Hepsi güzelce sarılmış, köpüklerin içine yerleştirilmiş, içinde promosyon olarak gönderdikleri rujum ve bundan sonraki alışverişlerimde indirimli alışveriş yapabileceğimi anlatan bir mektup ile birlikte... Üstelik kargo ücreti de yok! Herkese tavsiye ediyorum. Yurtdışına çıkmadan free shop alışverişi yapmanın tadını çıkarın.


İkinci önerim ise İz TV olacak. Muhteşem belgeseller yayınlayan İz Tv'yi, Digitürk'ün 18 no'lu kanalında bulabilirsiniz. Coşkun Aral'ın Türkiye Notları, Nasuh Mahruki'yle En, Yaşamın İzinden Portreler, Yaşayan Mekanlar ve İstanbul Dile Gelse gibi süper program serileri yayınlayan İz Tv'yi izlemenizi öneririm. Yaşayan Mekanlar'da Mısır Apartmanı, Yaşamın İzinden Portreler'de ise Zülfü Livaneli ile ilgili çok keyifli belgeseller izledim. Ayrıca İstanbul Dile Gelse serisi kapsamında da İstanbul'un Nişantaşı ve Tophane semtleriyle ilgili bölümleri yakalayabildim. Sıkılmayacağınız bir içerik ve uzunlukla sunulan programları sayesinde ülkemizden ve şehrinizden izler yakalayabileceğiniz bu keyifli kanalı takip edebilirsiniz.

9 yorum:

Eda dedi ki...

Çilek alışverişlerimden hep memnun kaldım.. Güle güle kullanın..
Sevgiler

Imge dedi ki...

Teşekkürler Eda.:)
Sevgiler..

Adsız dedi ki...

Uzun zamandir çilekten alışveriş yapıyorum çok da memnunum. Bende herkese tavsiye ediyorum.

Imge dedi ki...

Yalnız şu sürekli gelen promosyon mailleri feci kışkırtıcı, değil mi Kitap Kurdu? Çilek hiç aklımızdan çıkmaz oluyor bir süre sonra..:)

chido dedi ki...

İz Tv'nin hastası oldum bende :)) ilaç gibi geliyor izleyecek hiçbir şey bulamadığım zamanlarda, dizilerim olmasa sadece onu da izleyebilirim ama dizimax daha kıdemli ondan :)

Imge dedi ki...

Kesinlikle çok keyifli.. Bu arada uzun zamandır Discovery'yi ihmal ettiğimin farkına vardım.. Geçenlerde acaip bir şey yakaladım orada da.. Tuhaf yüz tümörleri ve siğillerle insanlıktan yaratıklığa geçiş yapmış tiplerle ilgiliydi.. Acaip etkiliydi.. Perşembe gece 11'de devamı var galiba.. Biraz sert, ama süper bir şey!

chido dedi ki...

ben house, grey's anatomy, csi, bones, numbers ve bilumum dizileri izleyen biri olarak, artık hiçbişey tuhaf gelmiyor bana :))) bir de tabi dr. 90210 var :))) bi estetik ameliyatlar falan yapıyorlar, süpperrr :D izleyeyim madem ;)

sarapci dedi ki...

Iz TV'de ayrıcana TAC 69-70 Ayhan Sicimoğlu'nun programını da izleyebilirsin.

Tavsiye edilir.

Imge dedi ki...

Tamamdır, not edildi.. :)