Şerefe!!! Bize!

Evet, yine bir kutlama zamanı!!!

Her zamankinden farklı, daha özel bir sofra hazırlamak için bir nedenim var bugün... Daha özel bir şarabı soğutmak, sofraya ve salona mumlar koymak için bir nedenim var. Her zamanki ekmek ve ekmek sepeti de olmaz; illa ki özel bir şeyler olmalı. Evde olmama rağmen lens takmak, ev giysilerimi çıkarmak ve birazcık da süslenmek için bir nedenim var. Kocama tatlı süprizler hazırlamak için bir nedenim var.

Çünkü bugün çooook özel bir gün!! Değil mi İso'cum?

O yüzden evlilik yıldönümümüzü kutluyorum!! Gerçi bence evlilik yıldönümü yerine tanışma yıldönümü kutlanmalı, ama çıkıntılık yapmış olmamak adına bu konuyu pas geçiyor, nice güzel yıldönümlerine diyor ve yavaş yavaş kaçıyorum.

Daha yapmam gereken bir sürü hazırlık var ve artık bilgisayarın başından kalksam iyi olacak! Önce "...sakın geç kalma erken gel, aman geç kalma erken gel..." falan gibi alaturka şarkılar söyleyerek yemeklerle ilgili hazırlıkları yapacağım. Sonra radikal bir geçiş yaparak arka fona bir caz parçası koyup, kırmızı tuvaletimi ve sivri topuklu ayakkabılarımı giyecek, kırmızı rujumu sürüp, piyanoya yaslanacak ve şuh bir edayla elimde tutacağım şampanya kadehiyle İso'cumu bekleyeceğim. :) Hadi bakalım, bana kolay gelsin!

Not: İşin kırmızılarla dolu olan bölümü tamamen uydurmadır. (İso okursa korkup da eve gelmeyebilir diye not düşmek istedim.) Ama yazarımızın ilk bölümde mırıldandığı alaturka şarkıda bir mesaj vermek istediğini de gözden kaçırmamak gerekir.

15 yorum:

Asortik Krep dedi ki...

Nice mutlu ve güzel yıllara hep birlikte .. :))

Kırmızılar olmasa da detay fotoğrafı olsaydı keşke yemekten :))

Mehtap dedi ki...

Canım bense nice nice yıllara diyorum.sevgiyle,aşkla,huzurla inşaallah.Kutluyor ve çok öpüyorum İmgeciğim.Sana kolay gelsin.

ruhdagı dedi ki...

Nİce mutlu yıllar. Şarkı konuyu özetliyor zaten :)

Ata İsmet Özçelik dedi ki...

Bir kutlama da benden nice yıllara :)

Imge dedi ki...

Hepinize çok çok teşekkürler arkadaşlar.. :) Kutlama yapacak durumlarımızın bol olması ve zaman geçtikçe daha da artmasını diliyorum..


(Asortik - Çarşamba akşamı kutlamanın ikinci bölümü olacak gibi görünüyor. Belki onun resimleriyle birlikte dün akşamki yemeğin ve hatta çiçeğimin de resimlerini koyabilirim.. :) )

Hepinize sevgiler..

moonliiin dedi ki...

nice mutlu yıllara....

Imge dedi ki...

teşekkürler..:)

nymphea dedi ki...

Gec oldu ama, daha nice yillar, kutlamalar, sampanyalar size:) Bu arada kart cok seker:)

Imge dedi ki...

Teşekkürler Nymphea...Ve bil mukabele..:)

Bivet dedi ki...

Sevgili İmge;

Hem evlilik yıldönümünüzü kutluyor hem de nice mutlu yıllar diliyorum sizlere.

Sevgiler
B.

Imge dedi ki...

Teşekkürler Bivet..
Sevgiler..

Karsi Taraf dedi ki...

Sevgili Fıstıkım. Kocana tatlı sürprizler hazırlamak için senin bir sebebe mi ihtiyacın var aşkolsun. Ne zaman istersen yani hiç düşünme.. :)
Nice birlikte mutlu yıllara tekrardan...

Imge dedi ki...

Oooo, hoş gelmişsin kocacım!! 10 gün oldu evlilik yıldönümümüz geçeli gerçi ama sağlık olsun..:)) O Çarşamba da kutlayamadık zaten.. Bayramda telafi edelim artık bence, hı? :)

Zamandan Sızan...KIYMET dedi ki...

İmge geç kaldım ama olsun dimi..Uzun yıllar sadece ;) yıl dönümü hazırlıklarını!! okumak istiyorum :) gerisini merak etmiyorum..İnan :)

Imge dedi ki...

Kıymetcim,

Evet, biraz geç kalmış olabilirsin, ama hiiiçç önemli değil.. Çünkü benim nazarımda senin sonsuz bir yaz iznin var..:) Yazın tadını doyasıya ve keyifle çıkardığın sürece birçok şeyden muafsın.. Birkaç hafta gecikmenin lafı olmaz aramızda.. :))

Ankara'ya öpücükler..