DOT Ormanda

Her dönem mutlaka şahane işler yaparak kalplerimizi fetheden DOT Tiyatro, pandemi nedeniyle bu yıl açık havada bizlerle buluşuyor ve DOT Ormanda olarak bizlerle birlikte olmaya devam ediyor. Onların #OrmandaBuluşalım çağrısına yanıt vermek ve pandemiden belki de en çok etkilenen sektör olarak tiyatroyu desteklemek de bizlere düşen bu dönemde.


Kasım ayında doğal olarak hava koşulları nedeniyle de kısıtlı sayıda gösterim olacak. Onların tarihlerini sizlerle paylaşmak istiyorum. 

Prudencia Hart ve Tuhaf Bir Dibe Vurma Öyküsü

7 ve 14 kasım cumartesi 19.30
15 kasım pazar 19.00

Limon Limon Limon Limon LimonKemerburgaz Kent Ormanı içinde yer alan DOT Ormanda, sınırlı sayıda oyun, sınırlı sayıda seyirci, maskeli ve mesafeli, gün ışığında ve ay ışığında, bulutların ve yıldızların altında (dizlerde battaniye, başımızda bereler, tabii ki ısıtıcı sobalar eşliğinde) oyun sahnelemeye devam edecek. Her zamanki gibi kocaman bir alkış onlara! DOT bize ormana giderken şunlara dikkat etmemizi söylüyor: 


Açık havadayız diye maskelerinizi götürmeyi unutmayın, çünkü alana girdiğiniz andan çıktığınız ana kadar ve oyun boyunca maske takmak zorunlu.

Şimdiden iyi seyirler. 

Hiç yorum yok: