Radyo On (100.5) - Vahit - Dinleyin!

Önceki yazıyı okuyanların kafalarında oluşan "Bu kız nereden ünlü oluyormuş? Niye havalara girdi bu hatun?" falan gibi sorulara yanıt vermenin zamanı geldi.

14 Haziran'da tatile çıkmamdan bir gün önce ve tatilimin ilk günü olan 16 Haziran Babalar Günü'nde radyolarda blog sayfamdan söz edildi!! Tamam, abarttım, tek bir radyoda benden söz edildi, ama o bile kendimi acayip havalı hissetmeme neden oldu! :) Hatta programı Adana'da dinleyip, Mersin'e yazlığa gittiğimde hayranlarımın beni sitenin girişinde karşılamalarını, beni hiç tanımayanların bile yanıma gelerek imza istemelerini ya da "aaa, baksana, o değil mi, ayol?" diye beni göstererek yanındakileri dürtmelerini bekledim.

Tüm bunlar olmayınca yazlık grubunun dinlememiş olabileceği aklıma geldi. Çünkü Radyo On (100.5), Ankara radyolarından biri. Ayrıca dünyanın her yerinden Internet üzerinden de dinlenebiliyor, ama yazlıklarda Internet bağlantısı olanlar çok az olduğu için kaçırmış olabilirler diye düşündüm.

Neyse, şaka bir yana, ODTÜ İşletme'den aynı dönem arkadaşım olan Vahit'in Radyo On'da program yaptığını öğrendiğimden bu yana Cuma akşamları (20:00-23:00) ve Cumartesi-Pazar öğlen saatlerinde (11:00-13:00) Vahit'in Romantik ve Yaramaz programını kaçırmamaya çalışıyorum. Vahit'le konuşmalarımız sırasında onun da benim blog yazılarımı kaçırmamaya çalıştığını zaten öğrenmiştim. :) Ama bir gün gelip de kendi programında İmgeleme'ye detaylı bir şekilde yer vereceğini hiç düşünmemiştim.

Ama o haftaki Cuma ve Pazar günü yayınlarında blogumdan övgüyle söz eden Vahit, Balkonumdaki Mucize yazımı da başından sonuna kadar okudu! Bir de arkasından Ezginin Günlüğü'nden Sardunya şarkısını çaldı (ve ben o şarkıyı bulamıyorum. "Vahit, beni duyuyorsan, o şarkının mp3'ünü gönderir misin bana?" Neyse buradan duymasa da Facebook'tan yakalarım ben kendisini!! :)).

Ağustos ayından itibaren programlarına bir süre ara vereceğini bildiğim Vahit'e bir kez de buradan teşekkür etmek istiyorum. "O zamana kadar kulağım sende olacak, ama lütfen kendini fazla özletme!!" :)

Hiç yorum yok: