ŞOK ŞOK ŞOK... FLAŞ FLAŞ FLAŞ...

AKDENİZ SAHİLLERİNDE DOLAŞAN KAMERALARIMIZIN OBJEKTİFİNE BİLİN BAKALIM BU KEZ HANGİ ÜNLÜMÜZ TAKILDI? EVET, TA KENDİSİ!! 2 HAFTADIR KENDİSİNDEN HABER ALINAMAYAN, YAZILARINA ARA VEREN VE SESİ SOLUĞU ÇIKMAYAN ÜNLÜ BLOG YAZARI İMGE TAN'I DENİZDE YAKALADIK. ŞOK ŞOK ŞOK!! BİZDEN KAÇMAZ!!
EVET, BU KIVIRCIK SAÇLAR, BU GÜNEŞLE BARIŞIK BRONZ TEN, BU "BEN BİR AKDENİZ KIZIYIM" TAVRI BAŞKASINA AİT OLAMAZ DİYE DÜŞÜNEREK İMGE VE YANINDAKİ KIVIRCIK SAÇLI BAYANIN SÜRDÜĞÜ DENİZ BİSİKLETİNE DOĞRU YAKLAŞTIK. DURUMU FARK EDEN İMGE HANIM, MİYOP GÖZLERİNDEN DOLAYI ÖNCE BİZİ TANIMADI.

ANCAK DAHA SONRA YANINA YAKLAŞAN TEKNENİN İÇİNDE KAMERAMAN ARKADAŞLARIMIZ OLDUĞUNU ANLADI VE HER ZAMANKİ GÜZEL GÜLÜŞÜ (!) VE SEMPATİK TAVRIYLA BİZLERE EL SALLADI! SONRADAN ANNESİ OLDUĞUNU ÖĞRENDİĞİMİZ YANINDAKİ BAYANIN DA SICAKKANLI BİRİ OLDUĞU HER HALİNDEN BELLİYDİ.


BİZLERİ BU KADAR UZUN SÜRE YAZILARINDAN MAHRUM ETTİĞİ İÇİN KENDİSİNE SİTEM EDEN ARKADAŞLARIMIZA "ÇOCUKLAR (:)) ÇOK YORULMUŞTUM, AİLEMLE BİRLİKTE SAKİN BİR TATİL GEÇİRMEYE İHTİYACIM VARDI, AMA MERAK ETMEYİN, DÖNÜŞÜM MUHTEŞEM OLACAK!" DEDİ. "KIYIYA VARDIĞIMIZDA RESİM ÇEKMENİZE İZİN VERECEĞİM. ŞİMDİ LÜTFEN BENİ ANNEMLE BAŞ BAŞA BIRAKIR MISINIZ?" DİYEN İMGE HANIM'IN YANINDAN AYRILDIK. DÖNDÜĞÜNDE İSE BİZİ KIRMAYAN İMGE TAN VE ANNESİ, BİR GECE ÖNCE OYNANAN TÜRKİYE-HIRVATİSTAN MAÇI ŞEREFİNE EL ELE TUTUŞARAK MİLLİ TAKIMIMIZIN ZAFERİNİ ADETA TÜM DÜNYAYA HAYKIRIRCASINA KAMERALARIMIZA POZ VERDİLER!!

NOT: BU ARADA KENDİLERİNE SAHİLDEKİ EN BERBAT DENİZ BİSİKLETİNİN DENK GELDİĞİ DE GÖZÜMÜZDEN KAÇMADI. İMGE HANIM, SARI VEYA BEYAZ YUNUS ŞEKLİNDEKİ DENİZ BİSİKLETLETLERİNDEN BİRİNE BİNMEYİ İSTEDİĞİNİ, AMA DOLU OLDUĞU İÇİN MEVCUT OLANAKLARLA YETİNMEK ZORUNDA KALDIKLARINI BELİRTTİ. GÖREVLİ ÇOCUĞUN "YETER Kİ SEN İSTE İMGE ABLA, SANA JET SKI GETİREYİM!" ISRARLARI KARŞISINDA, "KENDİNE GEL YAVRUCUM, YALNIZCA İKİ PEDAL ÇEVİRMEK İSTİYORUM, ABARTMAYA GEREK YOK!" DİYEN İMGE TAN, BU MUTEVAZI HALİYLE BİR KEZ DAHA GÖNÜLLERİMİZDE TAHT KURDU!

DÜN GECE İSTANBUL'A DÖNEN İMGE HANIM'A HOŞGELDİN DİYOR, TATİL YAZILARINI SABIRSIZLIKLA BEKLİYORUZ!

Hiç yorum yok: