Club Voyage Belek hâlâ "Select" mi?

Geçen yaz Ağustos sonunda Club Voyage Belek Select adlı tatil köyünde bir hafta kalmıştık. Tesisin açıldığı ilk seneydi ve verdikleri hizmetten çok memnun kaldığımızı yazmıştım. Bu tesisle ilgili yazım için burayı tıklayabilirsiniz.

Bu sene ben Mersin'deyken sevgili blogdaşım (:)) Mutfak Faresi de Club Voyage'ın Belek'teki bu "Select" tesisine gitmişti. Geçen seneye göre durum biraz değişmiş gibi görünüyor. Aslında personel, odalar, temizlik, havuz, A La Carte'lar ile ilgili değişen bir şey yok, ama ana restorandaki yemeklerden pek de memnun kalmamışlar. Özlem'in de tesisle ilgili yazısını okumak için burayı tıklayabilirsiniz.

Umarım Özlem'in yazısında değindiği bu durum geçicidir ve onlara denk gelen kısa süreli bir şanssızlıktır. Yine umuyorum ki geçen sene tesise bayılmamızın sebebi, ilk yılı olduğu için verdikleri kaliteli hizmet değildir. Çünkü ben (her sektörde) aynı kaliteyi sürdürerek, iyi iş yapan işletmelerin (ve insanların) sayılarının artmasını yürekten istiyor ve bunun ülkemiz adına da yararına fazlasıyla inanıyorum.

Yolunuz Belek'e düşerse ve Club Voyage'a gitmek isterseniz, yukarıdaki iki farklı değerlendirmeye de göz atabilirsiniz. İkincisi çok daha günceldir! :)

Hiç yorum yok: