Cumhuriyet Bayramımız Kutlu Olsun!

Susturulan bloglarımızda yazmaya devam ettiğimiz şu son günlerde demokrasinin ve onun uygulanabilirliği açısından da Cumhuriyet'in ne kadar önemli olduğunu bir kez daha anlıyor, tüm zamanların gelmiş geçmiş en büyük lideri olan Yüce Atatürk'ümüze bir kez daha saygılarımı, (özellikle bir kadın olarak) minnet ve teşekkürlerimi ve sonsuz sevgilerimi sunuyorum. Böyle bir lider, asker, stratejist, devrimci, siyaset adamı, öğretmen, hümanist, aydın, çevreci ve daha binlerce sıfata ve özelliğe sahip bir Ata'ya sahip olduğumuz için yaşadığım sürece mutlu olmaya ve gurur duymaya devam edeceğim. Atatürk'ün aydınlığında ilerleyerek, güzel ülkemizde güzel ve aydınlık günler yaşamak dileğiyle, hepimizin Cumhuriyet Bayramı'nı kutluyorum.

Daha yüzlerce, binlerce ve hatta on binlerce yıl Cumhuriyet Bayramı'mızın kutlanmasını diliyorum... Merak etmeyin, ben yukarıdan da katılırım kutlamalara..:)

1. Not: Yarın Can Dündar'ın Mustafa adlı filmi vizyona giriyor. Daha önce de yazmıştım, ama bir kez daha hatırlatmak istedim. Biz çoktan biletlerimizi aldık bile!

2. Not: Ayrıca yine geçen seneki gibi Beşiktaş Belediye Başkanı Sayın İsmail Ünal önderliğinde Beşiktaş Belediyesi'nin düzenlediği Cumhuriyet Yürüyüşü de yapılacak. Saat 19.00'da Ortaköy Hacı Mahmut Cami Meydanı'nda başlayacak yürüyüş, Beşiktaş Meydanı'nda tamamlanacak. 20.30'da da Beşiktaş Meydanı'nda Mustafa Sandal'ın Cumhuriyet Konseri başlayacak.

Hiç yorum yok: