İstedikleri Kadar Kapatsınlar, Bu Zihniyetten Kurtulmanın Bir Yolunu Mutlaka Bulacağız!

Evet, Youtube'dan sonra Blogger da kapatılmış olabilir. bu seferki bahane de Atatürk'e hakaret içeren bir siteymiş diye duydum ve işin aslını merak etmiyorum, çünkü yapılan hareket toptan yanlış! Atatürk'e hakaret eden siteyi kapatmak yerine blogger.com'u kapatmak bana farklı şeyler çağrıştırıyor! YouTube'un kapatılmasıyla ilgili eski yazılarımdan birinde de aynı şeyi yazmıştım: George Orwell'in 1984'ünü bizzat yaşıyoruz! Bu zihniyete karşı dikkatli olun!

Formatla ilgili bir şey yapamıyor(d)um, karşımda abuk subuk bir ekran var, ama en azından sayfama girebilmemin bir yolunu buldum. O yüzden size bugün içinde haber vermek istediğim iki konuyu da hemen yazmak istedim. (Bence hiç zararı olmayan iki konu, ama belki de zararlı içeriktir de ben anlamıyorumdur!!)

1) Budapeşte Çigan Orkestrası Aralık ayı içerisinde 3 günlüğüne İstanbul'a geliyor!!

Detaylar burada..

2) Nermin Bezmen'in "Sırça Tuzak" adlı kitabını bitirdim. Nermin Bezmen tarzını sevenlerin bayılarak okuyacağı bir roman daha çıkmış ortaya ve işin asıl önemli kısmı roman burada bitmiyor!! Devamı gelecek hikayelerden biriyle daha karşımızda Nermin Bezmen.. Ve ben Selçuk'un başına gelecekleri okumak için acayip sabırsızlanıyorum..:)'Bütün imparatorluklar hazımsızlıktan ölür.' demiş Napoléon Bonaparte. Burada da buna benzer bir hikayeyi okuyacaksınız.


1. Not:
Format kaygısız ve resimsiz bir yazı oldu, ama n'apalım.. Bu seferlik böyle.. Belki bir süre de böyle olacak, ama doğru bildiklerimizi ve yararlı olacağını düşündüğümüz her şeyi paylaşmaya devam! (bunu dün yazmıştım, artık formatı da eskisi gibi kontrol edebiliyorum)

2. Not: İçimden bir his sırada Facebook'un olduğunu söylüyor. Eeee, Big Brother bu, rahat durmaz eminim!!

3. Not: Yaşam tarzımızdan ödün vermemeye devam! Internet'i sansürlemeye çalışan zihniyet Internet dünyasını hiç bilmiyor demektir!

Hiç yorum yok: