İstanbul Kadeh Kaldırıyor!!

Siz de durmayın, kaldırın kadehlerinizi bakalım!

Dün İstanbul Modern'de öğle yemeği yerken Müge'den ve gelen şarap menüsünden öğrendim böyle bir "şarap günleri" uygulaması olduğunu. Aralarında Aija, 360, Borsa İstinye Park, Changa, Da Mario, İstanbul Modern, Masa, Mikla, Müzedechanga, Sunset, Şans, Vogue ve Wanna'nın bulunduğu İstanbul'un 13 restoranında şişe açtırmanız gerekmeden istediğiniz şaraptan bir kadeh alarak tadabiliyorsunuz. Bu etkinlik ile ilgili haberi ve web sitesi bilgilerini aşağıda görebilirsiniz:


"5 – 16 Kasım 2008 tarihleri arasında birbirinden özel şaraplar, İstanbul’da kadehlere doluyor.

Doluca, bu yıl 3.sünü düzenlediği İstanbul Kadeh Kaldırıyor’da şarapseverleri, özenle seçilen ve artan şarap seçenekleriyle ve İstanbul’un en seçkin mekanlarıyla buluşturuyor. Bu yıl, Türkiye’den ve dünyadan 60’a yakın farklı şarap bir kez daha kadehlere doluyor. İstanbul’un en gözde restoranlarındaki buluşma, eşsiz lezzetler eşliğinde ve bu 12 güne özel fiyatlarla gerçekleşiyor.

Dilediğiniz şarapları, şişe açtırma zorunluluğu olmaksızın, dilediğiniz lezzetlerle birlikte kadehte tadabilirsiniz. Bunun için Rezervasyon ve Bilgi Merkezi’ni aramanız yeterli. Tel: (0212) 327 27 19 "


Unutmayın, bu Pazar kadeh kaldırmak için son gün!!

Şerefe!

2 yorum:

mutfakfaresi dedi ki...

Bilmem haberin var mı, Doluca'nın Bouquet adında şık bir şarap ve yaşam dergisi var. Web sitelerinden abone olursan adresine yolluyorlar. Gerçi bana son zamanlarda ulaşmadı ama...

Imge dedi ki...

Dergiden haberim var, daha doğrusu web sitelerinden Doluca şaraplarından kazanmak için sorular çözmek için girdiğimde görmüştüm diye hatırlıyorum. Sonra yasa gereği alkollü içki hediyesi verilmemeye başladığı için tirbüşon falan vermeye başladılar, ben de her ay yaptıkları yarışmalara katılmamaya başladım..:) Siteye ve dergiye merakım bu kadarla sınırlı kaldığı için utanıyorum!! :)