Ünlü Olmak Zor İşmiş!! :))

Valla çekimden çekime koşturuyorum sevgili dostlarım... Dergiler sıraya girdiler, katalog ve takvim çekimleri vardı malum yılbaşı öncesi, afişler, billboardlar derken başımı kaşıyacak zamanım kalmadı.. Ünlü olmak zor iş gerçekten de... :) Bakalım bu binbir emekle ortaya çıkarılan çalışmaları beğenecek misiniz?


Söylemeye gerek var mı bilmiyorum, ama bunları yapmak için gitmeniz gereken adres burası. İster dergiye kapak, ister reklam yıldızı, ister film afişinde, isterseniz Burhan Abi gibi Mona Lisa tablosunun içinde (hem de Mona Lisa'nın kendisi olarak (!)), her nerede olmak istiyorsanız onu seçin ve resminizi yükleyin. Çok kolay ve eğlenceli! Yeni sanal oyuncağımı sizlere de tavsiye ediyorum! Keyfiniz bol olsun!

5 yorum:

mehtap dedi ki...

Şimdi herşey fotomontaj ve fotoshoplarla halloluyor.En çirkin bir insan bile şuh bir insana dönüştürülebiliyor o nedenle eminim ajanslar güzel aramak için uğraşmıyorlardır.sevgiler.

chido dedi ki...

:)) bayıldım yaa hepsine :) senin photoshopa ihtiyacın yok gerçi ama bu kadar zahmetsiz kılıktan kılığa girmek çok eğlenceli :))

Imge dedi ki...

Mehtap,

Galiba iyi bir şey dedin, değil mi? :)

Chido,

Teşekkürler valla, sayende keşfettim, çok keyifliymiş bu iş..:)) Hâlâ hızımı alamadım desem..:)

ZAMANDAN SIZAN...KIYMET dedi ki...

kısa sürede çok değişmiş gördüm seni ;)

Imge dedi ki...

Sorma Kıymet, eski benden eser kalmadı diyebilirim..:) Hâlâ da değişmekteyim..:)