3 Boyutlu U2 Konseri!

Mars Entertainment Group ve Gnctrkcll işbirliğiyle gerçekleştirilen muhteşem bir etkinlik hakkında sizleri bilgilendirmek istedim. U2’nun gerçek konser deneyimini yaşatmak için baştan sona dijital 3 boyutlu olarak çekilmiş 85 dakikalık konser kaydı U2 3D İstanbul, Ankara ve İzmir'de yer alan 8 Cinebonus sinemasında REAL D 3D teknolojisi ile 13 Mart itibariyle gösterime girecek.

Grubun Vertigo konser turu kapsamında Güney Amerika’da, Meksiko City, Sao Paulo, Santiago ve Buenos Aires’te gerçekleşen 7 stadyum konserinde dijital 3 boyutlu kameralar ile yapılan çekimleri izleyeceğiz. Konser coşkusunun tam ortasında olduğumuzu hissedeceğiz. Muhteşem bir deneyim değil mi? Bir U2 aşığı olan kocam ve onun kadar hayran olmasam da U2 sever olan ben gözlüklerimizi takarak U2 konserine gideceğimiz günü iple çekiyoruz.

Ayrıca buradan aynı şeyin Bon Jovi için de yapılması talebinde bulunmak istiyorum. Yıllar önce Türkiye'ye geldikleri sene aile engeline takılmış bir ergen olarak (:)) canlı performanslarını izleyememiştim. Yazın yeniden Türkiye'ye gelecekleri haberini almıştık, ama sonradan iptal olduğunu öğrendik. Birkaç ay önce bari Studio Live'da Londralı grup Bon Jovi Tribute Band'i izlemeye gidelim dedik, ama "çakma Jon Bon Jovi" feciydi! Zaten rahatsızlanıp sahneden inince yerine "Haydi bakalım hep birlikte Always diyelim mi?!" falan gibi sunum cümleleriyle Bon Jovi şarkılarını söylemeye çalışan iyi niyetli, ama son derece başarısız bir rockçı sahneye çıkınca hemen oradan uzaklaşmıştık! O yüzden ben de en az 3 boyutlu bir Bon Jovi deneyimi yaşamak istiyorum!! Duyurulur!

1 yorum:

Ata İsmet Özçelik dedi ki...

Ben de reklamlarını görüyorum yolda, yalnız U2 ilk defa Türkiye'de diyerek tanıtmaları bence pek olmamış.