Nordsee İstanbul'a Geliyor!

Viyana'da Yeme İçme yazımda sizlere iki tane fast food önerisinde bulunmuştum. Bunlardan biri de binbir çeşit deniz ürününün pratik tabaklar ya da sandviçler olarak satıldığı Nordsee adlı zincirdi.

Şimdi sıkı durun! Ve müjdemi isterim..:)Nordsee, Beyoğlu'nda açılıyor! Avrupa'nın çeşitli şehirlerinde bulunan ve deniz ürünleri konusunda rakipsiz olan Nordsee, artık İstanbul'da da olacak. Merakla ve keyifle bekliyorum! :)

7 yorum:

Ata İsmet Özçelik dedi ki...

İstanbul'dan uzak kaldık malum :) Neresindedir bu Beyoğlu'nun?

Imge dedi ki...

Galatasaray Lisesi'ne gelmeden Çiçek Pasajı'na yakın ve karşı hizasında.. Ama ne zaman açılacağını bilmiyorum..

Ankara iyi gidiyordur umarım..:)

Ata İsmet Özçelik dedi ki...

Nice, açılınca bir uğrayalım o zaman :) Ankara fena değil şimdilik iyi, havalar da düzeldi pek sıkıntı yok :)

Adsız dedi ki...

ummuhan riehle

ya istiklal caddesi talan ettim açıldığı falan yok nerde açlıldı burası

Imge dedi ki...

Galiba açılamadı..:(
Çünkü artık inşaat halindeki binayı örttükleri o branda bile yok ne yazık ki..

Adsız dedi ki...

Nordseenin geleceğine sevindim ancak çok da şaşırdım bu devirde hangi gözükara yatırımcı bu işe girmeye karar vermiş merak ettim.Herşey ithal gelecek,dünyanın gümrük vergisini ödeyecek bu adam kaça satacak da para kazanacak.İnsanımız hamsi alırken bile düşünüyor 15-20 Euroluk menüleri nasıl alacak,o parayı verebilecek olan da zaten boğazda yapıyor balık keyfini.Turiste gelince zaten Avrupada adım başı gördüğü yere neden gitsin,Türkiye'nin lezzetlerini dener gelmişken.Bunu Türkiye'ye getirmeye çalışan kimse ya hesap bilmiyor yada çöpe atılacak serveti var fazla gelmiş O'na para.Akibeti Wagamama gibi olur.

Imge dedi ki...

Büyük olasılıkla aynı mantıkla düşünen birileri zararın neresinden dönsek kârdır diye düşünerek açmaktan vazgeçtiler.. Çünkü bir önceki mesajda belirttiğim gibi artık ilanı yok..