Fotoğraf Sergisi: Dağlar

SERGİ HABERİ


Daha önce Haziran 2011 yılında Gobi Çölü Ultra Maratonu’na katılan ve koşusunu bağışçıların desteğiyle TURÇEK (Türkiye Çevre Koruma ve Yeşillendirme Kurumu) yararına fidan bağışı için yapan Alper Dalkılıç, bu sefer yeni bir sosyal sorumluluk projesi ile karşımızda. Dalkılıç, çıktığı Anadolu, Rusya, Çin ve Gürcistan dağlarında çektiği fotoğraflardan oluşan sergide, 34 fotoğrafının satılması ile elde edilecek gelirin tamamını TURÇEK’e bağışlıyor.

Sergi Metrocity AVM Zemin Kat Sergi Alanında 3-16 Aralık tarihlerinde ziyarete açık olacak olup aynı zamanda 11 Aralık Uluslararası Dağlar Günü’ne de dikkat çekmek amacındadır. Bu günü de kapsayan dağ fotoğrafları sergisine tüm doğaseverler davetlidir. Sergi açılışı 3 Aralık Cumartesi günü saat 13:30'da olacaktır. Sizleri bu görsel zenginlik içeren sergiyi gezmeniz, farklı coğrafyalarla ilgili düşüncelerinizi paylaşmanız ve projeye destek olmanız için bekliyoruz.

Bilgi için Alper Dalkılıç'ın web sayfasına da bakabilirsiniz.

İyi hafta sonları...


2 yorum:

Bolat dedi ki...

Cumartesi Metro City'deki sergi açlışına katıldım ve kendisiyle tanıştım.Harika bir insan.

Imge dedi ki...

Bolat,

Ne iyi etmişsin. Ben de hafta sonu Metrocity'ye spora gittim ama çıkışta vaktim olmadığı için sergiyi göremedim. Bir dahaki sefere ben de gezmeyi planlıyorum..