Magnum Artık Daha Bir Keyifli...:)


Favori Algida'mı değiştiriyorum. Çikolata&Kaymaklı Cornetto'yu anında satıyorum ve kızgın kumlardan serin sulara dalar gibi Magnum'a geçiyorum. Sebebi çok açık değil mi? Josh'un elinden çiğ tavuk bile yenir! :)

Şaka bir yana, Türkiye'ye Magnum reklam çekimleri için gelen Josh Holloway'in ne kadar alçakgönüllü ve karakterli bir tip olduğunu hem Beyaz Şov'da hem de yaptığı basın toplantısında hep beraber gördük. Kendisine ahlaksız teklifte bulunan kadına evli olduğunu bir kez daha hatırlatmasıyla (Hürriyet'teki haber doğruysa, bazı kadınlar da ağızlarından salyalar akarak sağa sola saldırabiliyorlarmış demek ki) ve Beyaz Şov'da ıssız adaya götüreceği üç şeyden birinin karısı olup olamayacağını sormasıyla kadınların gönlünde bir kez daha taht kuran yakışıklı Sawyer'ımızı her zaman bekleriz. :)

Bu adam için yakışıklı sıfatı hafif kalıyor sanki... Hatta onu ve geri kalan birkaç milyar insanı aynı Tanrı'nın yarattığına bile inanmak zor geliyor. Hey yavrum bee!! Daş mübarek daşş! Reklam partnerin olayım, seninle ıssız adalarda Lost olayım... (Aaa, gerçekten kadınlar da kendilerini kaybedebiliyorlarmış demek!!! Kimseyi kınamayacaksın şekerim!) Neyse canım, beni yanlış anlamaz kendisi, bizim de evlilik yüzüğümüz var herhalde.

(Ayrıca, bakın şimdi durumu nasıl kurtaracağım?)

-Bir dahaki sefere yengeyi de al gel, Josh Ağabey!

2 yorum:

ZAMANDAN SIZAN...KIYMET dedi ki...

:)

başak dedi ki...

ehee güzel yazı olmuş... Ya ben gerçekten losttaki gibi serseri bişi zannediyordum ve açıkçası bnm favorim Jack'ti ama adamın mütevaziliğini,tatlılığını görünce fikirlerim değişti...Sempatik herif vesselam...