LÖSEV'e Kolay Destek: Faturalı hatlardan 3406'ya Boş Mesaj Atıyoruz!

LÖSEV yaz tatili sonrasında yeni dönem etkinliklerine tam gaz başladı. (Gerçi ben yaz dönemi etkinliklerine katılamamış olsam da gelen e-maillerden ve telefonlardan onların pek tatil rehavetine kapılmadıklarını anlayabiliyordum.)

Daha çok lösemili çocuğu hayata bağlayabilmek için projeler üretmeye devam eden LÖSEV, çocukların tedavileri için kaynak yaratmak adına 10. hizmet yılında da pek çok farklı yöntem bulmuş. Vereceğiniz desteklerle sağlanan bu kaynaklar, çocuklar için inşaatına başlanan Hastane, İlik Bankası, Sağlık-Eğitim Komplekslerine Dönüşecek.

LÖSEV'in web sayfasından neler yapabileceğinizle ilgili genel bilgiler almanız mümkün. Ancak aklınızda olması açısından benim de belirtmek istediğim birkaç nokta var:

* Öncelikle Ramazan ayı boyunca içinde çeşitli gıdaların olduğu Yardım Kolisi seçeneklerinden birini seçip, lösemili çocukları sevindirebilirsiniz.

* LÖSEV 2009 Takvimlerinden satın alabilirsiniz. Annelerin ve lösemiyi yenmiş gençlerin el emeği ürünlerinden alarak hasta çocukların tedavilerine destek olabilirsiniz.

* Giyilebilir durumdaki giyeceklerinizi vakfa götürebilirsiniz. Bu giysiler kolilere bölüştürülüp, çocuklara ve ailelerine gönderiliyorlar.

* Son olarak ARTIK KISA MESAJ YOLLAYARAK DA LÖSEMİLİ ÇOCUKLARA DESTEK OLABİLİRSİNİZ!

KISA MESAJLA BAĞIŞ İÇİN AVEA / TURKCELL / VODAFONE FATURALI HATLARDAN 3406 ‘YA BOŞ MESAJ YOLLAYARAK LÖSEV’E 10 YTL BAĞIŞLAYABİLİRSİNİZ.(KENDİ TARİFENİZ ÜZERİNDEN 10 YTL + 2 SMS OLARAK ÜCRETLENDİRİLECEKTİR)

Güzel şeyler yapalım, güzelleşelim! Takvim isteyenler de kuyruğa girsinler ve isim yazdırsınlar lütfen, ona göre bir koşu dernekten alıp geleyim 2009 takvimlerini! :)

Not: 2009 takvimi mi!?! İnanamıyorum! Yeni yıla ait takvim satışları başladığına göre bir yılı daha devirdik! Bir yıl bu kadar hızlı geçtiğine göre onu sağlıklı ve keyifli geçirmiş olmalıyız. Bu yılı bizler kadar şanslı geçirmeyip, her dakikasını bir yıl gibi yaşamış olan bu çocuklar ve aileleri için yapacağımız maddi/manevi ufacık bir şeyin çok büyük farklar yaratacağını unutmayalım! Bu arada 115. çocuğun tedavisi tamamlanmış, darısı 1,115. çocuğa!

Sağlıklı günler dileğiyle...

Hiç yorum yok: