MAMMA MIA!

Şimdi Ekim ayının ortasında "gittim, gördüm, şöyleydi, böyleydi" diye yazarım, Biletix'e girersiniz, bakarsınız oyunun son 2-3 günü, bilet bulamazsınız, bunalıma girersiniz diye şimdiden haber vereyim dedim! Gerçi Nisan ayından bu yana bir dolu yerde afişleri vardı ve Biletix'te de biletleri satışa çıkarılmıştı, ama hâlâ hiç de geç kalmış değilsiniz!

Sahnelenmeye başlandığından bu yana tüm dünyada yaklaşık 30 milyon kişinin izlediği tahmin edilen bu ünlü müzikal Garanti Bankası'nın sponsorluğunda, BKM ve İKSV'nin organizasyonu ile Ekim ayında İstanbul'da olacak. MAMMA MIA! İstanbul Gösteri Merkezi'nde sahnelenecek. 1999 yılından bu yana, 170’den fazla şehirde gösteri yapan, gittiği her yerde manşetlerden inmeyen MAMMA MIA!, her akşam yaklaşık 17.000 seyirci karşısına çıkıyor. MAMMA MIA!, Broadway’de tüm zamanların en çok hasılat yapan gösterisi unvanını elinde bulunduruyor.

ABBA'nın müzikleri eşliğinde düğün hazırlığı yapan bir genç kızın babasını bulma hikayesini izleyeceğiz 7-18 Ekim tarihleri arasında... Ben şimdiden çok heyecanlıyım! İzledikten sonra elbette yorumlarımı sizlerle paylaşacağım, ama yaklaşık bir ay kala hepinize bir hatırlatma daha yapmak istedim.

Not: Garanti Bankası'nın kredi kartlarından herhangi birine sahip olanlar bu gösterinin biletlerini %20 indirimli alabiliyorlar!

Hiç yorum yok: