Blogspot'u Attım! :) imgeleme.com oldum!

Dikkat dikkat! Bu bir bilgilendirme yazısıdır! Bundan sonra hayranı olduğunuz bu blog sayfasına www.imgeleme.com yazarak da ulaşabilirsiniz. Denediniz mi? :)

Gördüğünüz gibi her şey aynı! İçerik anlamında değişen hiçbir şey yok, ama web adresimi değiştirdim. Eski adresimi kullanmak isteyenler de aynı şekilde devam edebilirler. Ama mesela bloguma o kadar bayılıyorsunuz ki onun her yerde tanıtımını yapmak istiyorsunuz diyelim; ya da yaptığım bir kitap, restoran, vs önerisini kaynak göstererek arkadaşlarınıza söyleyeceksiniz... İşte o zaman şöyle diyorsunuz: "Imgeleme.com'a bayılıyorum!" ya da "İmge yine bir restorana gidip, muhteşem bir yemek götürmüş. Ortam da süper görünüyor. Resimler imgeleme.com'da!" Başka bir örnek daha vereyim: "Bu bayramda nereye gitsem acaba?" diyen arkadaşınıza "Sen hâlâ imgeleme.com'un gezi sayfalarına bakmadın mı?" diyebilir, üstüne bir "cık cık cık" yapıp, onu mahcup edebilirsiniz. Örneklerle açıklamak her zaman daha etkilidir ve bu gibi örnekler çoğaltılabilir. Anlayacağınız söyle(n)mesi daha kolay ve daha akılda kalır olduğu için böyle bir değişikliğe gittim.

Blogumdaki bir içerik yeniliği de sağ sütunda Blog Arşivi'nin altındaki arama kutucuğudur. Google Arama'yı kaldırdım, yerine İmgeleme sayfaları içinde arama yapabileceğiniz bu kutucuğu koydum. Yani bir nevi İmgeleme Nostalji bölümü burası! Blogumdaki yazı sayısı 300'ü geçince ve ben bile aradıklarımı zor bulmaya başlayınca duruma müdahale etmek istedim. Örneklerle açıklayalım: "Prag" yazın İmge'nin geçen sene yazdığı Prag yazısı karşınıza gelsin! Aklınıza "bu kız spor salonundaki kötü kokularla/aptallarla/sardunyasıyla ilgili bir yazı yazmıştı, neydi o, neydi?" diye kendinizi yiyip bitirmeyin. "Koku/aptal/sardunya" yazın karşınıza istediğiniz yazım gelsin. :)

Değer yaratmaya devam eden imgeleme.com, dev kadrosuyla (bu ben oluyorum, çaktırmayın!) ve her geçen gün yenilenen hizmetleriyle karşınızda!

Beni tıklamaya devam edin..:)

Not: Verdiği teknik destekten dolayı kardeşceğizime teşekkürlerimi sunarım!

9 yorum:

eddie dedi ki...

hayırlı olsun.
Çok daha iyi olur.

moonliiin dedi ki...

takiteyim...yeni adres hayırlı olsun...

Imge dedi ki...

Eddie ve Moonliiin,

İkinize de teşekkürler..

Ongun Tan dedi ki...

rica ederim canım ne demek:) haydi hayırlı olsun:)

Didem Tan dedi ki...

Haydi bakalım hayırlısı..www.imgeleme.com..bakkallarda,marketlerde,heryerlerde...derken aklıma geldi.. ilan panolarına acaba adreslerimizi reklam vermeye başlasak mı? çok mu hızlı girdim ticarete??!! :)

ZAMANDAN SIZAN...KIYMET dedi ki...

İmge sevindim bu habere..hayırlı olsun..bol yazı, resim olsun..çok sevgiler..

Imge dedi ki...

Onguşum,
Tekrar teşekkürler..

Gelin Hatın, :)
Seni tutabilene aşkolsun zaten..:))

Kıymet,
Teşekkürler.. İsim farklı, içerik aynı şekilde devam!

mutfakfaresi dedi ki...

sen artık blogcu ötesi oldun İmge :o) Yeni web adresin hepimize hayırlı uğurlu olsun!

Imge dedi ki...

teşekkürler Özlem..:)