1 Kadın 1 Erkek

"1 Kadın 1 Erkek" programını izlemenizi kesinlikle tavsiye ediyorum. Kadın-erkek diyalogları ancak bu kadar keyifli anlatılabilir herhalde! Arada denk geldikçe baktığım bir programdı. Dün akşam da yine Disko Kralı reklama girdiğinde kanallar arasında gezinirken karşımıza çıktı ve yine takılıp kaldık. Demet Evgar ve Emre Karayel zaten çok başarılı bulduğum tiyatroculardır. Bu ufak skeçlerden oluşan dizide de mimikler ve hareketler süper. Dün yine çok güldük bu ikiliye.

İzlemek isteyenler için: 1 Kadın 1 Erkek Digitürk Turkmax (23) kanalında Perşembe akşamları 23:45'te yayınlanıyor. Program listesinde Pazartesi ve Cumartesi de aynı saatlerde izleyebileceğimiz yazıyor, ama onlar tekrar bölümler olsa gerek.

Ya da hazır Youtube açıkken (ve kapalıyken de açık tutma yollarını artık öğrenmişken) tıklayın ve bu keyifli mini skeçleri buradan izleyin. (Link açılmazsa Youtube'daki arama kutucuğuna 1 Kadın 1 Erkek yazabilirsiniz.)

Abuk subuk "izdivaç" programlarının, kadın programlarının, yabancı gelinler ve eski kaynanaların cirit attıkları kanalların, parmağını fırıl fırıl döndüren şovmenin akıllı sarışınlarla birlikte yaptığı yarışmaların, iki kelimeyi bir araya getirmekten aciz ama yıllardır prime time'da halay çekerek talk show yapan tiplerin işgalindeki televizyon dünyasında böyle kaliteli yapımları görmek ilaç gibi geliyor doğrusu! Keşke sayıları daha fazla olsa, izlenebilirlikleri artsa, insanlar kalite diye bir şeyin de var olduğunu yeniden hatırlasalar diyorum. Elbette bu her şeyden önce bir zihniyet değişimidir. Dolayısıyla medya patronlarının da bir süreliğine ceplerinden çok toplumun iyiliğini düşünmelerini gerektireceği için benim imgeleyip durduğum, ama gerçekleşme olasılığı zayıf olan şeylerden biri olarak kalmaya da devam edecektir.

Neyse, keyfimizi kaçırmayalım. Ve kahkahalarla gülmeye hazır olalım. :)

Hiç yorum yok: