Vibratör İhtiyacı Nasıl Doğmuş Olabilir?

Hiç bir yürüyen penis ile karşılaştınız mı? Mutlaka karşılaşmışsınızdır, ama belki de onun "o" olduğunun farkında değilsinizdir.

Örneğin, bir üniversite kampusunda, iş yerinde, spor merkezinde, barda, tatil köyünde, orada, burada, yer fark etmez, ama onu mutlaka tanırsınız. Sadece kendiyle, görünümüyle, üzerine yönelen bakışlarla ilgilidir. İki soru soracak olsanız kekeler belki ama dış görünüşünü kurtaran edeleli kasları, erkeksiliği, havası, karizması sayesinde küçük, orta, büyük bütün dağları o yaratmıştır adeta! Kadınlarla sevişmez, ama yatar; onlara ilgi göstermez, ama peşinden koşturur; arkadaşlarına onu sevdiğinden değil nasıl "adam ettiğinden" (ya da başka şeylerden!) bahseder; jestler yapmaz, ama ayağını yıkatır, falan filan... Her kesimden, her eğitim seviyesinden, her ülkeden, bölgeden farklı örnekler çıkabilir.

Ya da karanlıkta bir parktan geçerken sahip olamadığı ama sahibi olduğu köpeği havlayarak üstünüze atladığında ve bir anda ortaya çıkan bu gürültülü karaltının ödünüzü kopardığını ve “lütfen” siz geçene kadar tasmasından tutmasını söylediğinizde, eğer karşınızdakinden “laga luga yapma, yemeğimi yiyorum, görmüyor musun? Hem bir şey yapmaz zararsızdır!” gibi bir tepki alıyorsanız bilin ki o da bir yürüyen penistir. Hem de o yürüyen insan penisi değil, ayı penisidir!! Sahibini görünce köpeği suçlayamazsınız… Zaten başını okşadığınızda o da sizin paçalarınızı koklayıp, sizi daha fazla rahatsız etmez. İçinizden köpeğn bu yürüyen penisi ıslah etmesini dileyerek, yolunuza devam edersiniz.

Bunun bir sürü örneği vardır. Sahilde yürüyüş yaparken size omuz atarak geçip, üstüne bir de size küfrediyor olabilir. Bir içki sofrasında eski/yeni sevgilisine veya karısına nasıl “erkek gibi” davrandığından bahsediyor olabilir. (Bu cinsi kabaran göğüs bölgesinden tanırsınız!) Sahilde şezlongun üzerinde sere serpe güneşlenirken ve yanında yerde oturan başı örtülü karısı olmasına rağmen etraftaki bikinili kadınlara salyalar akıtarak bakıyor olabilir. Yiğidi öldürür ve hakkını da vermez, çünkü bildiği tek yiğit kendisidir! Atar, tutar, ama icraat sıfırdır! “Elinin hamuruyla erkek işine karışıp, başarısız olan kadın” hikâyelerine bayılır. Yanındaki kadının bir restoranda, turda, tatilde, sinemada, orada, burada gelen hesap, sunulan hizmet ya da herhangi bir şeyle ilgili bilgi alma, soru sorma, eleştirme hakkı olmadığını düşünür, çünkü “yanında bir erkek varken, böyle bir densizliği yapacak bir kadın olamaz, olmamalıdır!” “Yat aşağı!” diyen bu zihniyettir. “Karı dırdırından” şikayet eden zihniyet budur. “Yedi tokadı, oturdu yerine” diye büyük işler başarmış edasıyla böbürlenen zihniyet de budur. Yani kodu mu oturtur!

Doğal olarak ona ters düşen veya karşı gelen her tür davranış, yürüyen penisin tadını tuzunu kaçırır ve havasını indirir. Havalı bir penis için de olabilecek en kötü şeyin ne olduğu da tahmin edersiniz: İnmek! :)

İşte o yüzden eminim egosu anlamsız derecede ön planda olan kadınlar da erkekler de vardır, ama yine de yürüyen östrojenler yürüyen testosteronlar kadar korkunç olamaz. Çünkü yürüyen penislerde sürekli bir dik durma kaygısı vardır ve bu durum üzerlerinde feci bir baskı yaratıyor olabilir! Hayatlarının her alanında bu türle çok sık karşılaştığını düşünen ve buna “illallah” diyen kadın cinsi de vibratöre ihtiyaç duymuş olabilir. Sonuçta cinsellik temel bir ihtiyaç olduğuna göre kadınlar da “yürümeyeninden” istiyorum diyerek bir çözüm üretmiş olabilirler.

Bu belgesel tadındaki gözleme dayalı araştırmamı daha detaylı incelemeler yapmaları üzere bilim dünyasına adıyorum. Günümüzde sayıları giderek artan bu tür hakkında bir şeyler yazmak uzun zamandır aklımdaydı ve birkaç gün önce parkta karşılaştığım yürüyen penis de beni harekete geçiren ilham kaynağım oldu. Kendisine sevgilerimi (!) gönderiyor ve bundan sonrasında da birebir muhatap olduğum ilk ve son yürüyen penisin kendisi olmasını ümit ediyorum.

Son olarak tavsiye: Yürüyen penis gördüğünüzde uzaklaşın! (Havasını söndürerek uzaklaşabiliyorsanız en keyiflisi budur elbette, ama kendinizi riske atmayın! Sadece kaçmanın daha faydalı olabileceği durumlar genellikle daha fazladır!)


* Bu arada görsel bulamam diyordum, ama "walking penis" diye search yapıp wikimedia.org'dan bulabildim. :)) Hımm, küresel bir soruna temas etmişim demek ki! Bir de resimdeki pek bir sevimli, o anlamda konuya uygun olmadı, ama n'apalım artık! :)

4 yorum:

gülş dedi ki...

imge o kadar güzel bir yazı olmuş ki gerçekten ellerine beynine sağlık. hepimizi yürüyen penislerden korusun yukarıdaki, ben kendimce yürüyen ego diye bir kavram geliştirmiştim ama seninki çok daha güzel olmuş! tekrardan ellerine sağlık, sevgiler..

Imge dedi ki...

teşekkürler gülş.. beğendiğine sevindim..:)
sevgiler..

cheshni dedi ki...

neden bu konud agörsel bulamaycağını düşündün ki?

Adsız dedi ki...

yürüyeni değil de , geri kalan kısım çok güzel bence