Wagamama Benim İçin Bitmiştir!

Dün akşam itibariyle Wagamama'yı kara listeme almış bulunmaktayım. Olumsuz şeyleri tekrar tekrar yazmak ve konuşmak daha fazla olumsuzluk getireceği için konuyu burada detaylıca yazmıyorum. Yalnızca "positive eating & positive living" felsefesiyle yola çıkan Wagamama'nın "negative" çalışanları dün gecemin gayet olumsuz başlamasına neden oldular. Gerekli yerlere şikayetlerimi detaylı bir şekilde yazdım. Tatmin edici yanıtlar gelirse, sizlerle de paylaşırım, ama çok beklenmedik bir şey olmadığı sürece beni bundan sonra Wagamama'larda göremeyeceğinizi burada da yazayım dedim!

Neyse ki, Mirkelam keyfimi yerine getirdi! Az sonra!!! :)

(Not: Yalnızca bu yazıyı okuyanlar yanlış bir fikre kapılmasınlar diye bu notu ekliyorum. Bugün (21 Ocak) itibariyle Wagamama'yı affettiğimi bilgilerinize sunarım! )

2 yorum:

mutfakfaresi dedi ki...

aaa bir Wagamama-sever olarak hayret ve merak içindeyim. Konuyla ilgili e-posta atarsan seve seve okurum!!!

Imge dedi ki...

Yemeklerle ilgili bir sorun yok Özlem.. Gönül rahatlığıyla gidebilirsin. Belki de ben aşırı tepki verdiğim için bir gece sinir harbi yaşadım onlarla ilgili. Bilgilendirme özrü, eksikliği ve Taksim personelinin tavrı ile ilgili diyebiliriz.

Ama birkaç gün içinde genel müdüründen güzel bir özür yazısı geldi ve hatta bana hediye çekimsi bir şeyler yollamak için bilgilerimi istiyorlar. Henüz yollamadım bilgilerimi, o yüzden ne olduğunu bilmiyorum.:)

Yani bu biraz bana özel bir gıcık durumu diyebiliriz.