Wagamama'yı Affettim! :)

Yaklaşık iki hafta kadar önce Wagamama'ya gıcık olduğumu yazmıştım. Konuyu yazmamıştım gerçi, ama Taksim'deki Wagamama'nın çalışanlarının tavırları, bilgi eksiksiklikleri ve bilgilendirme konusundaki gönülsüzlükleri (!) beni sinir etmişti. Buyrunuz buradan hatırlayınız!

Bu arada Wagamama'nın yemekleriyle ilgili kesinlikle herhangi bir sorun yaşamadığımı da bir kez daha hatırlatayım. Hiçbir kişiye ya da kuruma haksızlık yapmak istemem!

Şikayetimi ilgili yerlere ilettiğimi ve tatmin edici bir yanıt alırsam sizlerle paylaşacağımı yazmışım. İşte o yüzden buradayım. Wagamama'nın genel müdürünün bizzat yazdığı özür ve açıklama e-maili çok hoşuma gitti. Yemek ve hizmet kalitesine çok güvendiğim Wagamama'nın bu konudaki ilgili ve nazik yaklaşımını da bir kez daha takdir ettim. Ve Wagamama protestomu bitirdim! Galiba hayatımdaki en kısa protesto oldu! :)

Bu arada bana bir hediye çeki de göndermişler. Hediye çekimi Kanyon'daki Wagamama'da kullanmak üzere saklıyorum.

Ancak bir derdim var ki sormayın gitsin! Kime yemek ısmarlasam diye kara kara düşünüyorum? Beyza'cım önümüzdeki hafta bir öğle yemeği için Kanyon'a gelmek ister misin? Senoş, sana olan bira borcumu noodle ve şarap olarak mı ödesem? Mutfak Faresi Özlem, şu tanışma buluşmasını Kanyon Wagamama'da mı yapsak? Bana buradan ya da istediğiniz başka bir şekilde ses verin bakayım. Sizlerden ses çıkmazsa hediye çekimi annoşumun bir dahaki İstanbul çıkartması için saklayacağım, haberiniz olsun!

Yaşasın noodle kardeşliği! :)

8 yorum:

Asortik Krep dedi ki...

Bende İstanbuldayken Pizza Hut'tan dört kişilik bir yemek kazanmıştım bir yarışmadan..Söylemedi deme gidemeyen dostlar acaip bozuluyorlar ve senelerce kızgınlıkları bitmiyor :))

Imge dedi ki...

Uyarın için teşekkürler, Asortik Krep.. O zaman hiç oralı olmayıp, hediye çekimi annemle kullanacakmışım gibi davranayım, ne dersin? :))

ihsan dedi ki...

Beni niye davet etmiyorsun guzelim ya:))

Imge dedi ki...

Acaba neden?!!! :))

mutfakfaresi dedi ki...

heyyyyyyyyyyyyt savulun!!! o çekin paylaşılacağı insan benim bennnnnnnnn:o)))))

İlahi İmge. Afiyet bal şeker olsun ama davet edersen Keroş'la geliriz bir Cumartesi ya da Pazar Kanyon'a. Benim bonusum da Keroş!!! Bu arada oğlum sana asılır haberin olsun!

Imge dedi ki...

Özlemcim, az önce gönderdiğim mailde bu konuyla ilgili de yazmıştım..O yüzden burada tekrar yazmıyorum..:)

Keroş da istediği yerde istediği kadar asılabilir, hiç sorun değil! :))

Beyza dedi ki...

Imgecim, senden gelen her bulusma teklifine acik oldugumu soylememe bile gerek yok, tesekkur ederim... Bu hediye ceki fikri de gayet guzel, ama sanirim cevap vermekte biraz gec kaldim- tabi eger degerlendirmeyi first come first served kriteriyle yapiyorsan :) Bu arada İksir sergisi ve fotograflari cidden merakimi cezbetti, firsat bulabilirsem gidecegim, sergi bilgileri icin de tesekkurler canim, cok opuyorum :)

Imge dedi ki...

Beyzacım sana mail attım. Sanıyorum oradan devam ederiz. :)
Öptüm.