Hatırlatma Servisi!! :)

1) Pek çok turizm acentesinin yaz tatili için erken rezervasyon uygulaması başladı ve hatta bitmek üzere olanlar da var. Biz yine ETS'yi incelemeye karar verdiğimiz için onun son gününü sizlere hatırlatmış olayım: 2 Mart'ta bu kampanya sona erecek ve yine uçuk sezon fiyatlarıyla baş başa kalacağız! Yurtdışı turlar için bekleyebilirsiniz, ama tatil köyüne gitmeyi düşünenler için tatillerini önceden kararlaştırmaları bir avantaj olacaktır. Ulaşımınızı da uygun fiyatlar sunan Pegasus'tan ayarlayabilir ve AHL çilesi çekmeden, dolmuşa biner gibi uçağınıza binerek, "küçük olsun, benim olsun" konseptindeki Sabiha Gökçen'den güneye doğru uçmaya başlayabilirsiniz.

2)
Benim gibi "Amaan, Mahsun da film çekmekten ne anlarmış!" diye önyargılı davranıp, Beyaz Melek'i izlememiş olanların dikkatine: Bugün saat 20:30'da Türkmax'te bu filmi izleyebilirsiniz! Herkesten duyduğum olumlu yorumlar sonrasında ben de filmi izlemeyi sabırsızlıkla bekliyorum.

3) Son hatırlatma da kilo konusunda! Bugün dehşet içinde fark ettim ki bahar aylarının başlamasına bir haftadan az zaman kaldı, ama hâlâ rejim falan yapmayı düşünmek bir yana gecenin köründe peynir tabağı+şarap, bira+Pringles, tatlı+kahve gibi kombinasyonları mideme indirdiğimin farkına vardım. Üstelik ben doğumgününe kadar aldığım 2-3 kiloyu vermiş olmayı hedeflemiştim! Birkaç gün sonraki doğumgünümü değiştiremeyeceğime göre hedefimi değiştirmeye karar vererek bugün 3 günlük meşhur rejimime (Kalp Vakfı Diyeti) başladım. 4. ve 5. gün de bu azmim devam ediyor olur mu bilemem, ama size de baharın ve hatta yazın yaklaştığını hatırlatmak istedim! (Bu sonuncusunun hiç hoşunuza gitmediğini biliyorum, ama her şey siz diyet kardeşliği üyeleri içindi! Yandaki resimde görüldüğü gibi pantolonlarımızın tez zamanda bollaşması dileğiyle!! :))

3 yorum:

Ata İsmet Özçelik dedi ki...

ETS bu sefer krizden dolayı çok sağlam bir indirimle geldi ama bu krizde de bundan 4-5 ay sonrası için plan yapmak çok zor ne yazık ki :(

Imge dedi ki...

:(

neyse, o zaman birinci maddeyi pas geçip üçüncü maddeye gelelim. Kriz, diyet yapmaya ve fit olmamıza da engel değil ya! :)

Ata İsmet Özçelik dedi ki...

Orası kesin 3. maddeye 1 Mart'tan itibaren ben de gireceğim bu arada şunu da söyleyeyim aslında kriz 3. maddeye de engel :) Özellikle dışarıda yemek yediğimizde az kalorili yemek normalden daha pahalıya geliyor her zaman...