Farenizi Halının Üstüne Bırakın Lütfen! :)

Barselona'nın (her yeri gibi) muhteşem havaalanındaki mağazaları gezerken gözüme çarptı, ama alamadım. Çünkü bir mouse-pad için 25 EUR gibi bir fiyat, açıkçası bana çok pahalı geldi. Ama tasarımın orijinalliğine de hayran olmuş ve ürünün adını defterime not etmiştim. İşte karşınızda mouse-rug:Mouse'unuzun altında özenle dokunmuş bir İran halısının durmasına ne dersiniz? Ya da bir Türk halısı? Ya da belki de bir Meksika kilimi? Klavyenizin yanına deseniyle, dokusuyla (bizzat dokundum kendisine!) minyatür bir halı sermeye ne dersiniz? Üstelik yıkanarak yepyeni bir görünüme kavuşabilen bir halıcık bu!

Ben bayıldım doğrusu! Firmanın fincan altlığı veya kitap ayracı gibi ürünleri de var, ama bence MouseRug ayrı güzel.

Üstüne bir de web sayfalarına girip de ne göreyim a dostlar? Buradan sipariş verirseniz fiyatı 20$ oluyormuş. Mouse-pad için yine pahalı bir rakam olsa da şimdi daha makul bir seviyeye gelmiş gibi, değil mi? Zaten böyle bir üründe ürünün kendisi kadar tasarıma ve yaratıcılığa da para vermek gerekiyor. O yüzden galiba resimdekilerden bir tanesini sipariş vereceğim. Ya da en iyisi biraz daha düşüneyim... Belki o arada İso'cum benim için bir tanesini hediye paketi yaptırıverir. :)

3 yorum:

nymphea dedi ki...

Hoşmuş gerçekten, ama ellerimizn alıştıgı plastik mousetan sonra bunu kullanmak nasıl olur bilemem ki:) Bu arada internetten alışveriş gerçekten çok karlı:))

pembe fiyonk dedi ki...

çok güzel ve harika bir fikir.minyatür bir halı çok şık durur:)

Imge dedi ki...

Nymphea,

Görüntü tam halıcık gibi ama yüzeyi elbette tamamen pürüzsüz. Yani mouse'a çok uygun. Ama detaylı inceleyince baya dokunduğunu görebiliyorsun. Altı da normal mouse'lar gibi kaymayan plastikten. Süper bir şey yaa!

Pembe Fiyonk,

Gerçekten çok şıklar. ve süper yaratıcı bir fikir bence de..