Usta Fırçaların Buluşması

Derinlikler Sanat Merkezi, yeni yılın en önemli sanat etkinliklerinden birine imza atıyor. Her yıl geleneksel olarak düzenlediği "Usta Fırçaların Buluşması" sergisi bu yıl Cumhuriyet dönemine damgasını vurmuş usta ressamların eserlerini bir araya getiriyor.


16 Şubat – 12 Mart tarihleri arasında düzenlenecek sergi aynı zamanda bir ilk olma özelliğine sahip. Sanat severler bu sergiyle birlikte ilk kez Celal Tutant, Cemal Tollu, Cihat Özgemen, Elif Naci, Hüseyin Bilişik, İbrahim Balaban, İbrahim Çallı, Kemal Zeren, Mehmet Pesen, Muazzez Özduygu, Nuri Abaç, Ramiz Aydın, Sami Lim, Şadan Bezeyiş, Şeyho Bulut, Şeref Akdik ve Turgut Atalay gibi ustaların resimlerini bir arada görme imkanını yakalayacaklar.


Sergide yer alan 35 eserin bir kısmı sergi sonunda düzenlenecek müzayede ile satışa sunulacak. Derinlikler Sanat Merkezi'nin adresi: Teşvikiye Cad. Nar Apt. No:59 Kat:2 Teşvikiye / İstanbul Tel: 0 212 291 82 55 

Sergi ve müzayedeyle ilgili ayrıntılı bilgi ve sorularınız için Ahmet Hiçyılmaz ile iletişime geçebilirsiniz. e-posta: a.hicyilmaz [at] gmail.com

Şimdiden iyi gezmeler...

2 yorum:

a. gizem dedi ki...

aslında cok merak da ettim ama vakit olsa da gitsem... annemlerle gecirdiğim hafta superdi... sanat avm sanat avm sanat :) kar kıyamet olunca :)

Imge dedi ki...

Gizemcim Mart'a kadar zaman bulursun mutlaka bir ara.. de en iyisini yapmışsınız bu havalarda.. Yazın gelirlerse de konser-boğaz-konser-boğaz kısır döngüsüne girersiniz artık..:)) Öptüm seni..