İsmet Aydınlatma

Aslında bu dükkandan şimdi oturduğumuz eve taşındığımız dönemlerde bir kez daha bahsetmiştim.Taşınmayla ilgili notlarımın arasında vardı. Şimdi ise fotoğraflarıyla birlikte özel olarak burayı sizlere bir kez daha hatırlatmak istedim. Biz evimizdeki aydınlatma ürünlerinin birçoğunu buradan aldık. O dönemde iş disiplinine, ilgisine, güleryüzüne hayran kaldığımız Mine Hanım (yani dükkan sahibesi) artık benim için haftada bir kez mutlaka görüştüğüm arkadaşım Mine oldu. :) Neyse ki İsmet Aydınlatma hakkında çok önceden yazdığım bir takdir yazısı olduğu için bunun da arkadaş kontenjanından bağımsız yazılmış bir yazı olduğunu hatırlatmaya gerek duymuyorum. Ancak öncekinden önemli bir farkı var elbette: fotoğraflar!


Şubat ayı ile birlikte evlilik fuarları başlar. Birçok insan için de ana gündem maddesi gelinlik provaları, düğün mekanı ve organizasyon şirketi seçimi, davetiyeler ve elbette ev eşyaları olmaya başlar. Bu yaz birlikte yepyeni döşenmiş evlerine adım atmayı bekleyen bir sürü çift olduğuna eminim. Buradaki görsellerin hem onlara hem de ev değiştiren ya da  evinde yenilikler yapmak isteyenlere bir fikir verebilmesini umuyorum. Dükkanda gördüğünüz çeşitler dışında kataloglardan da sipariş verebilir ya da istediğiniz tarzı anlatarak kendinizi Mine'nin hünerli ve zevkli ellerine teslim edebilirsiniz. Gözünüz asla arkada kalmasın.Bu Cumartesi de yolum Beşiktaş'a düşmüşken buraya uğradım. Biraz sohbet ettikten sonra Mine dükkanın arka tarafındaki mutfakta ikimiz için Yemen kahvesi hazırlamaya gittiğinde ben de bu fotoğrafları çektim. O sırada "dekorasyon" kategorisinin ikinci yazısı olarak  bu post akımda şekillendi işte. Bence iyi de oldu. Belki sayemde "bu ufacık tefecik içi dolu lambacık, abajurcuk" dükkanla ve sahibesiyle tanışır ve evinizi aydınlatırsınız. :)İsmet Aydınlatma adres: Nüzhetiye Cad. No:39/B Beşiktaş Tel: 0-212-258 96 57

Yolunuz düşerse Mine'ye selamımı da söyleyin, olur mu?
İyi alışverişler..

4 yorum:

Kardeşim dedi ki...

Hepsi rengarenk ve ayrı bir dünya

Imge dedi ki...

Evet, çok hoş.. Kesinlikle iç açıcı bir çalışma ortamı..:)

a. gizem dedi ki...

salon avizemizi hala alamadık desem :))))

Imge dedi ki...

Gizem,

Öyle bir eksik mutlaka aylarca kalır evde, bilmez miyim..:)) Ama burası aklında olsun bak. Beşiktaş Cmt Pazarı'na çok yakın. Çeşitler çok bol. Mine'ye kuzenim olduğunu söylersen de yapar belki sana bir güzellik..:)