Bepanthol'le Aşşk Kahve'de Buluştuk

Perşembe günü bloggerlar olarak yıllardır değişmeyen kalitesiyle, hemen her evde bulunan ve muhtemelen bebeklerden yetişkinlere kadar hemen her cilde dost, mavi-beyaz tüpteki Bepanthol'ün #CildimiSeviyorum etkinliği için yıllardır aynı kalitede hizmet veren İstanbul'un en güzel kafelerinden biri olan Kuruçeşme Aşşk'ta bir araya geldik. 

Aşşk Kahve bize mükellef bir kahvaltı hazırlamış, Bayer, Bepanthol ile ilgili şirket yetkililerini bizlerle buluşturmuş, Hürriyet Aile uzmanlarından Dermatolog Özge Ayabakan da sorularımızı yanıtlamak ve bizleri bilgilendirmek için hazır ve nazır buluşmaya gelmişti. O zaman bize de çaylarımız, kahvelerimiz eşliğinde Bepanthol'ün kullanım alanlarını ve yazın da sağlıklı bir cildin sırlarını öğrenmek kalıyordu.


İtiraf ediyorum, önce biraz "yanlış yerde olabilir miyim acaba?" diye düşündüm. Çünkü ilk başlarda en çok bebekte pişik ve hamilelikte çatlak temalı konuşmalar döndü. Dido'nun da Instagram'a koyduğum etkinlik fotoğrafının altına "Halası Duru da bir tane pişik kremi istiyor, çok memnunmuş," yazmasından sonra tam ortamdan sıvışmak üzereydim ki sohbet hormonlardan arınarak bizleri de kapsamaya başladı. ;)  

"Bizler" bayıla bayıla eline ve yüzüne Bepanthol süren, onun nemlendirici etkisini hiçbir şeye değişmeyenleriz. Kendi adıma rahatlıkla söyleyebilirim ki özellikle yazın güneşin altında yıpranan, kışın da dışarının soğuk içerinin kalorifer sayesinde kurumuş havasından dolayı iyice hassaslaşan cildim için Bepanthol kullanmayı tercih ediyor ve faydasını görüyorum. Bunun da en önemli nedeninin kremin içeriğindeki Provitamin B5 olduğunu öğrenmiş bulunuyorum. Bepanthol'ün içeriği ve ürünleri hakkında daha detaylı bilgi almak için buraya tık tık. 

Yazın sağlıklı bir cilt için neler yapmanız gerektiğini merak ediyorsanız da aşağıdaki fotoğrafa bakıyorsunuz.


Ya da daha da özet olarak hediye kutumuza da bakabilirsiniz: 


1) Güneş gözlüğünüz olmadan çıkmıyorsunuz,
2) Bol bol su içiyorsunuz,
3) Bepanthol'süz asla diyorsunuz! ;)

Bu güzel etkinlikte emeği geçen herkese teşekkürlerimi gönderiyorum.
Sağlıklı ve güzel bir yaz, bir kış, bir ömür dileğiyle... 

Hiç yorum yok: