Pink Martini yine geliyormuş!!

Daha önceki yazılarımdan birinde Pink Martini'yi TİM'de canlı canlı izlediğimizi ve bayıldığımızı yazmıştım. Hatırlamak isteyenleriniz için buraya buyrun.

İşte bu müthiş grup bu yaz da Türkiye'ye geliyormuş. Grup, 5 Temmuz saat 23.30’da Çeşme Babylon Alaçatı’da, 6 Temmuz saat 21.00’de “15. Uluslararası Istanbul Caz Festivali” kapsamında Cemil Topuzlu Açık Hava Sahnesi’nde ve 15 Temmuz saat 21.00’de de “12. Uluslararası Magusa Kültür ve Sanat Festivali” kapsamında, Salamis Antik Tiyatrosu’nda (KKTC)sahne alacakmış.

Biletler Biletix'te! Acele etmenizi öneririm, çünkü yalnızca bir gün İstanbul'da olacaklar. Şimdiden iyi eğlenceler!

2 yorum:

mutfakfaresi dedi ki...

Geçen sefer hamile olduğum için gidememiştim. Bu sefer bilet aldık. Kerem bebeği bir geceliğine ekip orada olacağım. Bu arada tatilden döndüm ve Voyage Belek ile ilgili yazımı en kısa zamanda yazacağım. Gönderiyi sana ithaf ediyorum ona göre:o) İyi tatiller!
Bir de çaktırmadan ben de blogunun müdavimi oldum.;o)

İmge Tan dedi ki...

Süpersiniz valla.. Şimdiden iyi eğlenceler Özlem'cim..

Voyage ile ilgili yazını sabırsızlıkla bekliyorum bu arada.. Ne de olsa biraz da olsa gitmenizde payım vardır diye düşünüyorum..:) Sorumluluk aldığım her konuda takip sürecini de ciddiye alırım..:) (ama gönderiyi bana ithaf edeceğini keyifli bir tonda söylemişsin gibi geldi bana, yani memnun kalmışsınız gibi bir his var içimde, umarım da öyledir..:) )

Blogumun müdavimi olmana da çok sevindim.. Ne mutlu senin gibi müdavimlerimin olması.. Sen de takip ediliyorsun ama, ona göre..:)

Sevgiler...