Adatepe Zeytinyağı

Geçen seneki tatillerimizden birinde Adatepe Köyü'ne gitmiştik. Kaz Dağları'ndaki bu muhteşem köyün ara sokaklarında dolaşmış, kahvesinde oturmuş, buradaki zeytinyağı müzesini gezmiştik. Gezinin sonunda otelimize dönerken de Adatepe ürünlerinin satış noktasında durmuş ve zeytinyağımızı, zeytinimizi, vs almıştık. Geziyi ve Adatepe ürünlerinin üzerinde resmi olan Rum güzeli Refika'nın hikayesini hatırlamak isteyenler buraya lütfen.

Zeytinyağı stoğumuzun bitmek üzere olduğunu fark ederek, tadını çok beğendiğim Adatepe zeytinyağını Internet'ten alıp alamayacağıma bakmak istedim. Ve bingo!! İşte size bir tık mesafedeki Adatepe dükkanı! İster web üzerinden ister 0800 298 0003 numaralı ücretsiz sipariş hattını arayarak istediğiniz ürünleri söylüyorsunuz. 110 TL ve üzerindeki siparişleriniz için kargo ücreti ödemeyeceğinizi unutmayın. Güzel paketlenmiş ve son kullanma tarihleri yakın olmayan siparişleriniz ertesi gün kapınızda!Tadından zaten çok memnun olduğum Adatepe zeytinyağına bu kadar kolay ulaşabileceğimi öğrenmek beni çok mutlu etti. Zeytinyağı aşıklarıyla bu bilgiyi paylaşmak istedim. Ayrıca Adatepe'nin çizik yeşil zeytinini ve yeşil zeytin ezmesini de şiddetle tavsiye ediyorum. Deneyin ve kulaklarımı çınlatın, pişman olmazsınız!

2 yorum:

mutfakfaresi dedi ki...

süper haber. araştırmacı kişilik İmge:o) ben de uzun süre Adatepe kullandım ama son zamanlarda marketlerde bulamaz olmuştum. şimdi anladım.

Imge dedi ki...

her zaman beklerim..:))