Lavinia

Cildinize uzun zamandır ilgi göstermediğinizi mi fark ettiniz? Yaz geliyor, selülitlerim ne olacak mı diyorsunuz? Yoksa stresli ya da yoğun bir dönemden mi çıktınız? Hani tüm kaslarınızın ağrıdığını ve tutulduğunuzu mu hissediyorsunuz? O zaman doğru Lavinia Güzellik Salonu'na gidiyorsunuz. Aldığınız güleryüzlü hizmetten son derece memnun kalacağınıza eminim.

Lavinia'nın yerini kolaylıkla bulabilirsiniz. Garanti Bankası'nın genel müdürlük binasının önünden Etiler'e doğru dönüyorsunuz. Aytar cad. Duru Apt. 12/8 adresini hemen sağınızda bulacaksınız. Randevu almak için de ( 0212 ) 284 83 24 - ( 0212 ) 269 28 41 telefonlarını kullanıyorsunuz. Ayrıca bir de web sitesine üye olmanızı tavsiye ediyorum, çünkü böylelikle Mine Ülgezer'in (Lavinia'nın sahibi) attığı "Haftanın Bakımı" ve benzeri promosyon ve bilgilendirme maillerini de alabilirsiniz. Üye olduktan sonra ne demek istediğimi anlayacaksınız. Bu mailler o kadar keyifli oluyorlar ki!! :))

Ben şimdiye kadar masaj ve cilt bakımı için birkaç kez gittim. Her seferinden de çok memnun kaldım. Hatta İstanbul'a döner dönmez "1 masaj alana 1 mesaj bedava" promosyonumun bedava olanını almak için randevu alacağım galiba. :) Üstüne bir de mini cilt bakımı alabilirim hatta! Oh, süper! Kendimi şımartmam lazım, bu aralar gerçekten ihtiyacım var buna.

1997'den beri hizmet veren bu tertemiz, güvenilir ve uzman ellerin işlettiği Lavinia Güzellik Salonu'nunda epilasyondan masaja, selülit programlarından evlilik paketlerine, masajdan Power Plate'e, oksijen bakımından maniküre, makyaja ve solaryuma kadar çok çeşitli hizmetler sunuluyor. Ve ayrıca fiyatları da oldukça uygun.

Kendinizi şımartmak isterseniz aklınızda olsun.

Sağlıklı ve güzel günler dileğiyle...

Hiç yorum yok: