Icessporto

Bakıyorum da çabuk unuttunuz o günleri... Zeynep Tokuş'la Robert'in (Ya da sevimli sunucu Uygur kardeşin çağırdığı adıyla Bobby'nin!) gösterilerini, Bülent Polat'ın partneriyle birlikte artistik düşüşünü, askerlerin sevgilisi hanımefendinin (!) marifetlerini, Asena'nın her geçen gün nasıl iyiye gittiğini, buz pistindeki aşk maceralarını, "böyle buyurdu jüri" durumlarını, falan filan... Buzda Dans adlı yarışma sırasında her yerlere buz pateni açılmasından, bu sporun desteklenmesinden bahsediliyordu. Hatta Park Orman'ın dolup taştığını duyuyorduk. Ama sonradan adı sanı anılmaz oldu buz pateninin... Umarım yine yalnızca TRT'de ve senede bir izlediğimiz artistik patinaj şampiyonalarıyla sınırlı kalmaz buz patenine olan bu ilgimiz...

Neyse... Ben İstanbullular için müjdemi vereyim: Icessporto açıldı! Essporto bünyesinde açılan 1,300 metrekarelik buz pateni pistinden bahsediyorum. Henüz web sitelerinde yeterince bilgi yok, ama en azından şimdilik iletişim bilgilerini öğrenmek için tıklayabilirsiniz.

Tesisten yararlanmak için Essporto üyesi olmanız gerekmiyor. İçinde özel kafesi ve izleyiciler için ayrılan alanı bulunan Icessporto'da temel eğitim ve duruş dersleri alabilirsiniz. Kıskandırmak gibi olmasın, ama biz üyelere haftada üç gün, belli saatlerde ücretsiz özel kullanım hakkı veriliyor. Ama gerçekten nazar etmeyin, kıskanmayın, gözünüz kalmasın, "ah keşke..." falan demeyin... Çünkü düz yolda yürürken bile taklalar atarak düşebilmeyi beceren bendeniz, kesinlikle buz pistine adımımı atmayı düşünmüyorum! Üç senelik Essporto üyesi olarak, üyeliğim bitmeden karizmamı darmaduman etme niyetinde hiç değilim! :)

Gönül isterdi tabi yakışıklı partnerim, pırıltılı kıyafetlerim ve artistik hareketlerimle sizlere aşağıdaki gibi fotoğraflarımı koymayı, ama ne yapalım artık...

Düşünüyorum da kendimi maksimum zorlasam yakışıklı bir partner ve pırıltılı kıyafetleri bulabilirim. Ama üçüncüsünü yapacak yetenek olmadıktan sonra ilk ikisine de yazık olacağı için bu işe el atmıyorum. İçiniz rahat olsun! :)

Anlayacağınız bu yazıyı da tıpkı diğer birçok yazım gibi yalnızca sizlere hizmet amacıyla yazdım. Yaz sıcaklarında farklı bir aktivite isterseniz haftanın her günü 10:00 ile 22:00 arasında açık olan Icessporto sizleri bekliyor!

2 yorum:

Adsız dedi ki...

süperr bişii bu yaa. ben buz pateninin hiç bişiindenn anlamam ama kesin gidip deniycemm....

Imge dedi ki...

Metrocity'ye bekleriz! :)