Blog Ödüllerimi Açıklıyorum!!! :)

Az önce muhteşem bir tiyatro oyunundan geldim. Eve gelir gelmez ayakkabılar çıkarıldıktan sonra ilk yapılan aktivite yine her zamanki gibi bilgisayarı açmaktı. sonra bir şarap attık dolaba, eşofmanlarımızı giyme, makyaj çıkarma faslı falan derken baktım ki WipeOut Türkiye'nin başlamasına daha zaman var (ilk kez izleyeceğim, feci merak ediyorum). O zaman maillerimi ve blogumu kontrol edeyim dedim ve sevgili Ruhdağı'nın bana yolladığı ödülü gördüm. Öncelikle kendisine teşekkürlerimi yolluyorum ve bu ödüle layık olmak için elimden geleni yapacağımı buradan duyuruyorum. :)

Benim de yedi blog ödülü vermem gerekiyormuş. Aslında benim ödüllerim zaten İzlediğim Bloglar listesindeki herkese gidiyor diyebilirim. Ama usulüne uygun yapalım şu işi.. İşte benim yedilim:

1) Tülay Şahin: Başka türlü bir günlük bu...

2) Aydan Atlayan Kedi

3) Kolejden ağabeyim Şarapçı..:)

4) Güneyde sürdürdüğü anlamlı ve keyifli yaşamının sonucu olarak sayfalarından yayılan rahatlığı ve pozitif enerjisiyle Asortik Krep

5) Hayatını akışına bırakan Mücevher Kutusu

6) Iraz'ın Birikim Salatası-Safsatası kapsamında yazdığı keyifli yazıları

7) İçinden geldiği gibi yazıyor işte...Adı üstünde..

İşte benim seçtiğim yedi blog. Eş, dost, kardeş, gelin (:) ) bloglarını bilerek eklemedim listeme. Kayırmış falan demeyin diye.. (Sormayın, ilkelilikten kırılıyorum!) Bir de sıralama rasgele yapılmıştır, kafamdaki puan sırasına göre değil.. Yani benim açımdan bu yedili yaklaşık aynı puanlara sahipler. Soldaki numaralar süstür! Vatanımıza, milletimize, sanal alemimize hayırlı uğurlu olsun!

11 yorum:

sarapci dedi ki...

Hahaha! Koleji karıştırmasaydın ama bari, abi baskısı sanacaklar :)

Benim Hayatim dedi ki...

İşin ilginç yanı ciddi ciddi mutlu oluyorum. Şu an yüzümde kocaman bir gülümseme var. Teşekkürler :)

Imge dedi ki...

Şarapçı,

Eş-dost kayırmadığımı söylemiştim..Tamamen özgür irademle seçtiğim bloglardı bunlar..:)

Benim Hayatım,

Hislerin ve yüzündeki gülümseme bana da pek bir tanıdık geldi..:)

admin dedi ki...

İmge, çok naziksin!

safsata'mı beğenmene çok sevindim :)

bir süredir takip ediyorum blogunu. üslubunu ve yazılarını gerçekten beğenerek okuyorum. yorum yapmaya az vakit ayırabilsem de, fırsat bulmuşken belirteyim dedim :)

sevgiler,
Iraz.

Imge dedi ki...

Iraz selam ve bil mukabele.. :) Senin blogunu ne zamandır takip ettiğimi bilmiyorum, ama beni acaip güldürdüğün ve ağlattığın yazıların oldu. Aile hikayelerini bir roman halinde derlemelisin bence..

Sevgiler..

Parpali dedi ki...

Çok mutlu oldum ben. Nasıl anlatsam bilemedim şimdi...
Çok teşekkür ediyorum.

Imge dedi ki...

Rica ederim.. :) Ellerine sağlık, bence çok keyifli yazıyorsun..
Sevgiler..

Asortik Krep dedi ki...

Blog ödülü verince gelip haberdar etmemiz gerekiyor aslında..Yorumlarıma baktım yok, ama bunu atlayamam.. Ödülüme çok sevindim,teşekkür ederim..
Yazıya seni de ekliyorum..Şaşırdım,beklemediğim bir ödüldü ve tanımlamana bayıldım..Tekrar teşekkür.

Imge dedi ki...

Evet ya, haberdar etmek gerektiğinin farkına vardım, ama biraz geç olmuştu.. Sonra da boşverdim açıkçası..Usulüne uygun yapayım derken büyük kural ihlali yapmışım aslında..:)

Sevgiler..

İçimden Geldiği Gibi dedi ki...

çok teşekkür ederim İmge...takdirine layık olmak çok güzel.ama benim yeni haberim oldu.blog ödülleriyle alakalı teşekkür yazıma senide ekliyeceğim...sevgiler.

Imge dedi ki...

üstte asortik krep'e yazdığım yanıtın aynısını sana da yazabilirim aslında.. :) haber verme bölümünü atlamışım malesef.. kusura bakma ve bir kez daha ellerine sağlık..:)
Sevgiler.