Beyoğlu Sahaflar Festivali

İşte size süper bir etkinlik! Yaşasın! Bugün gezdim, gördüm ve yüzüm güldü!

Hem de Beyoğlu'nun göbeğinde...

Taksim Gezi Parkı'nda 11 Ekim'e kadar devam edecek bir etkinlikten bahsediyorum: Sahaflar Festivali. 1 TL ile 10 TL arasında bir sürü kitap, fotoğraf ve gezi ile ilgili çok keyifli prestij kitapları, eski kartpostallar, afişler, gravürler, plaklar, dergiler ve bir sürü eski eser...Tam didiklemelik, araştırmalık, kendini kaybetmelik bir etkinlik!


Bu arada ben ilk keşfi yalnız yapmadım. Sevgili arkadaşım Mutfak Faresi ile birlikte gittik. Elbette öncesinde Me Gusta'ya oturup hiç durmadan konuştuğumuz için oradaki garsonların biraz başını şişirdik. :) (öğlen 2'de yalnız bir vardık ve konuşacak konular o kadar birikmişti ki..) Benim için çoook keyifli bir gün oldu. Teşekkürler Özlemcim! En kısa zamanda tekrarlayalım derim...

"İlk keşif" dediğimden anlamışsınızdır. Belki yarın belki yarından da yakın yine oralarda görünebilirim. Hadi siz de gelin, stantlarda karşılaşalım..:)

Unutmayın, son gün 11 Ekim Pazar. Yani bir haftanız var...

2 yorum:

ruhdagı dedi ki...

Dün bende keşfettim :) Çok keyifliydi. Tekrar gitmem gerek ama yetmedi :)

Imge dedi ki...

Ruhdağı,

Evet ya.. Bugün de hava berbattı.. Yoksa ben de hemen tekrar gitmeyi düşünüyordum.. Neyse artık, haftaya bir zaman uğrayacağız..:)