ODTÜ'den Yaratıcı Mezuniyet Pankartları

ODTÜlü öğrencilerin 2010 Diploma Töreni'nde taşıdıkları pankartları inanılmaz yaratıcı ve esprili buldum. Okulum diye övüyorsam namerdim, ama bayıldım ben bu 2010 mezunlarına! :) Kendilerine kocaman bir aferin yolluyor ve sizleri bölümlerin pankartları arasından seçtiğim örneklerle baş başa bırakıyorum:

Psikoloji


Uluslararası İlişkiler


Maden Mühendisliği


İnşaat


Elektrik & Elektronik Mühendisliği


Kimya


Endüstri Mühendisliği


Biyoloji


Matematik

5 yorum:

NzN dedi ki...

ben üniversite mezuniyetini öğrenci ilişkilerinde gişe kılıklı bir yerdeki memurdan çıkış belgesi alarak yaşadığım için ayrıca bi imrendim!!
bak şimdi farkettim ki içimde bi yerlerde eksiklik olarak kalmış bu olay, hemen kendime bir cübbe ve kep edinip poz poz fotoğraflar çektireyim...
tebrikler olsun gençleree:))

Unknown dedi ki...

Ahahahah süpermiş ya tebrik ettim :)

Imge dedi ki...

NzN,

Cübbe ve kepin yanında pankartını da hazırlamayı unutma ama..:)

Ata,

Valla ben de tebrik ettim. Hatta keşke 11 yıl önce biz düşünseymişiz böyle bir şeyi diye anlamsız bir düşünce de geçti aklımdan..:)

beisa~ dedi ki...

aaa biz! hem de en başta, çok sevindim valla gördüğüme.. ama tarih değil, psikolojiyiz, tarihçiler biraz yapışmışlar da arkadan bize.. :)
o değil, şarkının asıl en güzel yeri sığmadı pankarta: "sen tükenme beni bitir" :p :)

Imge dedi ki...

Beisa,

:)) Şimdi mantıklı oldu işte.. Biz de bu şarkının Tarihle ne ilgisi var acaba diye düşünmüştük. Sonra da "geçmişte acı tatlı ne yaşandıysa tarih olarak bende saklı" manasında kullanılmış herhalde demiştik. :) Ama psikoloji için kesinlikle çok uygun bir pankart olmuş. Tükenmemeniz, bitmemeniz dileğiyle..:))

Not: Bölümünüzü düzelttim bu arada..:)

Sevgiler.