Kuğu Gölü - St Petersburg Devlet Buz Balesi


Gereken her şey ilanda yazıyor zaten. O yüzden fazla söze gerek yok. Kaçırmayın derim! Biz TİM gişesinden 5 Mart akşamı sahnelenecek Kuğu Gölü için biletlerimizi aldık bile. Gişelerden Bonus ile bilet alırsanız %15 indirim olduğunu unutmayın.

Ama Biletix'ten kaçış yok maalesef. TİM'in gişesi de Biletix gişesiymiş. Nasıl mı öğrendim? Gişedeki çocuğa "Ay gıcık oluyorum şu Biletix'e. Sırf onlara para kazandırmamak için buradan alıyorum,"  tadında yakınmaya başladığımda çocukcağız sessizce gülümseyip "ama burası da yine Biletix üzerinden hizmet veriyor" dedi. Bense çocuğun mahcup gülümseyişinden hiçbir şey anlamayıp devam ettim "Biletix'in yanında MyBilet'le de çalışsanız olmuyor mu yaa? MyBilet süper! Şöyle avantajları var, komisyon yok, vıdı vıdı vıdı..." diye devam ettim. Çocuğun "Olabilir tabi, ama ben Biletix çalışanıyım!" cevabı üzerine "Ha öyle mi? Ben de TİM çalışanısınız diye öyle konuşup duruyorum işte.. Hadi size kolay gelsiiin.." diyerek arabada beni bekleyen İso'cumun yanına gittim. Mahkumun jandarmaya dert yandığı gibi yanlış adresteymişim meğer. :)

Bu arada Cem Yılmaz'ın gösterisi için de 30 Mart'a kadar biletler tükenmiş ve Nisan programı henüz belli değilmiş. Bakalım, ne zaman bilet bulmayı başaracağız ona da. Bir de küçük not: Sadece bilet almak için ta oralara gitmedik elbette. Süper bir "Aile Kutlaması"na davetliydik DOTKoleksiyonda'da. DOT yine aşmış, biraz da şova kaçmış bu kez... Bayılıyorum bu ekibe. Detaylar bir sonraki yazıda.. Benden ayrılmayın.

7 yorum:

Dışavurum dedi ki...

Dinlemedeyiz İmge, di dit. ;)

Imge dedi ki...

Yarına taptaze fırından çıkacak inşallah..:)

Nesobaby dedi ki...

:)) Çok güldüm yahuu
Biletix'e bende biraz uyuzum ama
buz patenini çok seviyorum Ruslar yapmışsa güzel yapmışlardır, keşke gidebilsem ben de ...

Imge dedi ki...

Nesobaby,

Ruslara ve devlet balesi olmasına güveniyorum ben de.. Umarım beklediğimiz gibi çıkar. Gelebilirsen Cumartesi akşamı gel de görüşmüş de olalım o zaman..:)

Selim Karakaya dedi ki...

Bir MyBilet çalışanı olarak gülümsedim tabi ama öyle olmasa da çok gülerdim:) Hemen sessizce uzaklaşmak da en güzeli olmuş zaten:)
Sevgiler...

Imge dedi ki...

Selim selam,

MyBilet olarak size ailecek bayıldığımızı söylemeliyim..:)) Ama çok daha fazla yerde görmek istiyoruz MyBilet'i, ona göre. Yani Satış/Pazarlama ekibinizin "çoook çalışması gerekiyor çoook" sanırım.. Ama çalışsınlar lütfen, çünkü bizler karşılığını vermeye hazır ve nazır bekliyoruz..:)

Sevgiler..

Selim Karakaya dedi ki...

Bu yorumu aynen ileteceğim. İlk satırları da, sonrasını da:)
Ama iş biraz da firmalarda bitiyor maalesef. Alışkanlıklardan kopmak (ve dolayısıyla reklama biraz bütçe ayırmak) firmaların pek işine gelmiyor. "Nasıl olsa herkes bizi orada görmeye alıştı" durumu var.
Güzel şeyler olacağını umalım, çoooook çalışalım, bekleyelim görelim:)
Sevgiler:)