Tweet Post

Spor yaparken bazen Powertürk ve Kral TV arasında gidip geliyor ve Türk pop müziği camiasında neler olup bittiğini yakalamaya çalışıyorum. Bu aralar fark ettiklerim ise şunlar:

  • Murat Ceceli ifadesiyle, sesiyle, aşk şarkılarının adamı tavrıyla feci içimi kıyıyor. 
  • Funda Arar, yeni klibinde takma kirpiklerini çok sevmiş olmalı, göstermek için fazla zorlamış çünkü.
  • Cinsiyetsiz ya da efemine görünen erkek popçu sayısında düşüş olmuş gibi. Ya piyasadan silindiler ya da imajlarını değiştirdiler ama her iki türlü de bu iyi bir şey bence. 
  • Sıla'da Deniz Seki'nin halet-i ruhiyesini görüyor gibiyim. Yani her ikisinde de bir gün "Hayatımda her şey çok yolunda gidiyor, çok mutluyum, çok şükür" açıklaması yaptıktan sonra ertesi gün intihar edebilme potansiyeli seziyorum. Hayırlısı olsun diyelim. 
  • Tarkan ne yapsa kabulüm, onu fark ettim. Hani şu üçüncü maddede sözünü ettiğim erkeğimsi popçulardan biri "gel gel gel güzelim, gel hiç acımıycak..." dese "yıkıl karşımdan" derdim ama Tarkan deyince tıpış tıpış gidiyorum... şey, yani dinliyorum. :) 
Şimdilik pop camiası gözlemlerim bu kadar... Spora gittikçe yeni gözlemlerimle de karşınızda olacağım.. Benden ayrılmayın (gerçi blogspot yasağıyla birlikte baya ayrılmışsınız ama kalan sağlar bizimdir diyerek yazmaya devam ediyoruz işte).

Hiç yorum yok: