Son Dönem Ganimetlerim

Önce annemin Londra'dan Dido&Ongun'un yanından dönerken bana getirdiği ve masamdaki yerini alan ahşap lalelerimden bahsedeyim. El emeği göz nuru bu vazolu beşli lale demetine bayıldım. En çok da rengine. Lisede Marlboro kırmızısı derdik bu renge, siz de öyle mi derdiniz? En sevdiğim kırmızı tonudur. Bu ahşap çiçeklerin farklı sayıda olanları, vazolu ve vazosuz seçenekleri, papatya gibi farklı çiçeklerden oluşan demetleri de bulunuyormuş. Buradan inceleyebilirsiniz. Çiçeklerimi hem sizinle paylaşmak hem de yolu Londra'ya düşenlere fikir vermek istedim. Güzel bir hediye seçeneği olabilir.


İkinci önerim İstanbul'da yokmuş gibi Adana'dan aldığımız ayak anatomisini destekleyen Eclipse terlikler olacak. Real'i gezerken Ayakkabı Dünyası'nda görüp bayılarak ailecek aldığımız bu terliklerin içi-dışı deri olması, o pıtırcıklı tabanıyla ayağa gün boyu masaj yapması, vücut ağırlığını dengeli yayması gibi özellikleri benim gibi ayak anatomisi doğuştan berbat olanlar için birebir. Aktivitenin her geçen gün daha da arttığı modern dünyada anatomik ayakkabı ve terliklerin giderek daha fazla önem kazanacağını hatırlatır ve ayak yıpranma payınızı düşürmek için bunlardan bir tane edinmenizi öneririm. Bizimkiler aşağıda ama önü açık-kapalı ya da farklı renklerde pek çok çeşit mevcut:


Diğer önerim bayıldığım alışveriş sitelerinden biri olan Markafoni'den aldığım yeni bavulum olacak. Gerçi önce dayanıklılık testini yapıp öyle yazmam gerekirdi ama beklediğimden çok daha kaliteli ve dayanıklı görünen bir ürünle karşılaşınca hemen paylaşayım dedim. Malum bahar geldi ve gezme mevsimi açıldı. Bavullar her an hazır olmalı, derim. Ne zaman nereye kaçılacağı belli olmaz bu güzel havalarda.:) Ben de bunu düşünerek bavullarımı gözden geçirirken bavul setimizde genellikle benim kullandığım boydaki bavulun çekeceğinin tamamen kırıldığını fark ettim. Havaalanlarında bavullara yapılan muameleyi biliyorsunuzdur. O yüzden benim canım bavulum da üç yıl bu şiddete karşı koyabildi. ("Bavula Şiddete Hayır!" derneği mi kursam acep?) Bu nedenle ben de Markafoni'deki bavul kampanyasını görünce dayanamayıp aldım aşağıdaki gümüş rengi Domo bavulumu. Hem de yarı fiyattan da ucuza! Ayrıca açılabilir fermuarlı bölümleriyle kapasitesi %25 artabiliyor ve çok hafif. On yıl da garantiliymiş ama bence o muameleye beş yıl dayansa yeter artar diyorum! Ama aklınızda olsun, bavul ihtiyacınız varsa bir dahaki kampanyayı kaçırmayın derim.


Son olarak La Senza'nın bir sütyen modelinden bahsedeceğim sizlere. Erkekler dağılabilirsiniz, bu bölüm biz kadınları ilgilendiriyor. Ama göğüs çizgisine sahip olmayan kadınları. Adı üstünde zaten, sütyenin modelinin adı Beyond Cleavage! Cleavage, hani şu "dekolteden görünen göğüs çizgisi" ya da "göğüs ayrımı" olarak tanımlanabilir. O zaman Beyond Cleavage da "göğüs dekoltesinin de ötesinde", "ileri göğüs ayrımı", "aşmış göğüs çizgisi" olarak tanımlanabilir. O nedenle öncelikle doğal olarak o cleavage'a sahip kadınlara sesleniyorum: "yıkılın karşımdan!" :) Ama olmayanlar da üzülmesinler, çünkü bu sütyen biraz daha kassa göğüslerinizi Muhteşem Yüzyıl'daki tahta gibi vücutlarına rağmen göğüsleri fışkırmış halde gezinen harem kadınlarına benzetebilir. "O kadarına gerek yok, var olanı derli toplu ortada birleştirip, seksi göstersin yeter," diyorsanız aradığınız ürün La Senza'da. Hem de öyle sert dolgu maddeleriyle falan doldurulmuş, doğallıktan uzak bir yapısı da yok. Bence ürünün en güzel özelliklerinden biri de bu zaten. Ürünleri ister buradan isterseniz herhangi bir La Senza mağazasına giderek inceleyebilirsiniz. Kesinlikle öneririm.

Reklam aramız bitti. Bir sonraki molaya kadar hoşçakalın...:)

Hiç yorum yok: