Mehmet Erdem Mart Ayında Kendi Albümünü Çıkarıyor

Leonard Cohen’e benzetilen sesiyle internet ortamında şarkıları büyük ilgi gören Mehmet Erdem, Mart ayında kendi albümünü çıkaracağını duyurarak hayranlarını sevindirdi. Üstelik “Hakim Bey” adlı çıkış şarkısı, söz ve bestesiyle Sezen Aksu imzası taşıyor.

İnternette şimdiden kendine özel bir takipçi kitlesi yakalamayı başaran Mehmet Erdem, Türk Pop müziğine farklı bir ses getiriyor ve kendi albümüyle müzikseverlerle buluşmaya hazırlanıyor. Türkiye’nin Leonard Cohen’i olarak görülen sanatçı, yeni albümünden sözü ve bestesi Sezen Aksu’ya ait olan “Hakim Bey” adlı şarkıyla çıkış yapıyor.

Uzun yıllardır farklı projelerle müzik dünyasının içinde yer alan Mehmet Erdem, son dönemin en sevilen dizilerinden “Leyla ile Mecnun” için yaptığı müziklerle de tanınıyor. “Altın Portakal Film Festivali”nde “En İyi Film Müziği” dalında ödül alan Mehmet Erdem, şimdi de yeni albümünü müzikseverlerin beğenisine sunuyor.

Mehmet Erdem’in kendine has vokaliyle Türk Pop müziğine yeni bir heyecan katacak olan albüm, Mart ayı içerisinde raflardaki yerini alacak.Bir bumads advertorial içeriğidir.

4 yorum:

İki Kum Tanesi dedi ki...

Ne güzelmiş sesi, ilk kez duydum.

Imge dedi ki...

Youtube'dan "Olur Ya" yorumunu bulup dinleyin.. Bayılacaksınız..

Sevgiler..:)

İki Kum Tanesi dedi ki...

Dünden beri sürekli hakim bey dinlemekteyim :)))Şu an fonda önerinizle "Olur ya" dinlemekteyim. Buda süper. Albüm alınası galiba . Teşekkürler.

Imge dedi ki...

Füsun T.
Hemen belirteyim: "Olur Ya" bu albümde değil, Polis filminin soundtrack albümünde varmış. Ama bu sesin yaptığı bir albümün alınası olacağı kesin.. :)
Sevgiler..