Cildim Darphin'e Emanet :)

Şansım devam ediyor. Bakıyorum, "evet bu ürünü istiyorum diyorum," yarışmaya katılıyorum, kazanıyorum! :) Tavsiye ederim. 

Darphin de Facebook üzerinden düzenlediği yarışmanın kazananlarına Vitalskin serisinden iki ürün vereceğini söylemiş. Ürünün açıklamalarını okudum ve paraben içermeyen, %85 ve üzerinde doğal içeriği olan, kullanımı kolay ve pratik bu cilt bakım ürünlerini denemek istedim. Tam da yazdan yeni çıkan yıpranmış, güneş yorgunu cildimi biraz şımartmam gerektiğini düşündüğüm bir dönemde Darphin'in ürünleri ilaç gibi geldiler kapıma kadar. Nasıl mı?

Darphin bize "hayatımızın enerji kaynağını" sordu. Bizler de yanıtlarımızı gönderdik. En beğenilen yanıtlar da hediye kazandı. İşte onlar:


Yanıtımın sizler için bir sürpriz olmadığını düşünüyorum, ne dersiniz? :)

Gelelim Salı günü akşam üstü gelen hediyelerime. Aşağıda gördüğünüz minik karton çantadan çıkan ve el yazısıyla yazılmış "keyifli bakımlar dileyen" mesaj içlerinde en değerli olanı ve bana en çok canlılık vereni oldu. Diğerleri ise tüm ciltler için uygun olan Vitalskin anti-fatigue dynamizing serum (yorgunluk giderici ve cilde enerjisini geri kazandıran bir ürün) ve Vitalskin replumping energic emulsion (nem ve anti-oksidan koruma sağlayan, cilde esnek ve ışıltılı bir görünüm veren bakım kremi) ile birlikte verilen cilt bakım sanatı kitapçığı idi. 
  

Sizler ürünlerle ilgili daha detaylı bilgileri buradan öğrenirken, ben de izninizle cildimin sabah şımarıklığıyla ilgilenmeye gidiyorum. Memnun kalacağımdan eminim ama üzerinden biraz zaman geçtikten sonra gözlemlediğim sonuçları da sizlerle paylaşırım. 

Teşekkürler Darphin! Cildime iyi bakacağım, söz! :)1 yorum:

Adsız dedi ki...

BELGİN Herhangi bir ürünü muhafaza etmek için böyle karton kutulara gerek duyuluyo harika bir örnek bunlar bence