Işıltı Dünyası

11 Nisan Çarşamba akşamı birkaç blogger toplandık ve Nu Skin mucizesiyle tanıştık. Mucize diyorum çünkü gerçekten uygulama anında etkisi görülebilen sihirli ürünlerdi gördüklerimiz. Ama öncesinde ortamımıza bir göz atalım. Astoria Residence A Kule'nin 13. katındayız. Bembeyaz bir masa, sandalye ve koltuklar, taze çiçekler, nefis ikramlar, buz gibi şampanya ve Nu Skin ürünleri ile onları uygulayacağımız epilasyon aletine benzeyen ageLOC Edition Nu Skin Galvanic Spa System II. O ne ola ki diyorsunuz değil mi? Hemen anlatmaya başlıyorum o zaman. 


Bu minik ve kullanımı çok pratik alet ile evinizin konforunda spa etkisi yaşayabiliyorsunuz. Kendiliğinden ayarlanabilen akımları ve farklı iletken başlıklarıyla, Nu Skin ürünlerinin yüz, saç derisi ve vücut yüzeyine derinlemesine işlemesini sağlayacak şekilde tasarlanmış bu aletle kritik öneme sahip ageLOC bileşenlerinin cildin en alt tabakalarına bile maksimum düzeyde iletilmesini sağlamak mümkün oluyormuş. Yaşlanmanın temel kaynaklarını hedef alan ageLOC bileşenleri cildi arıtıp saflaştırıyor, nemlendiriyor, daha homojen bir görünüm kazanmasını sağlayarak yeniliyormuş. Böylece daha genç ve ışıltılı bir cilde sahip olabiliyormuşsunuz.

Mış'la, muş'la olmaz bu işler, diyorsanız Işıltı Dünyası ofisinde sizleri bekliyor. Ürünlerin tanıtımını izleyip,  aşağıda gördüğünüz gibi bizzat yüzünüzün bir yarısında ya da kol, bacak, vs bölgenizde deneme yapabilirsiniz.     Bu da bir ilk olsun bakalım: 35 yaşındaki bir kadının sıfır makyajla -hem de cildin uykusuzluk ve başka nedenlerle en bozuk olduğu bir dönemde- spotların altındaki görüntülerini bulabilirsiniz aşağıda. Şok, şok, şok, flaş, flaş, flaş! :) Neyse, bundan sonraki postlarda en makyajlı, giyimli-kuşamlı, kuaförden çıkmış hallerime de tanıklık edeceksiniz nasılsa. Telafi edeceğiz bu görüntüyü merak etmeyin.:)


Işıltı Dünyası etkinlikleri ve ürünlerin ve Galvanic Spa sisteminin işleyişini, cilde nasıl daha fazla nüfuz ettiğini öğrenmek istiyorsanız buraya buyrun. Bu deneyimi yaşamak için de yapmanız gerekenler ve iletişim numaraları aynı web sayfasında. Tek uygulamada bile cildin yarısının daha parlak, daha çizgiden arınmış ve daha dolgun göründüğünü gören hepimiz o akşam bu bakımı düzenli olarak yapmamız halinde bir mucizeye tanıklık edebileceğimiz konusunda mutabık kaldık. Ürünleri denemeden, sadece network marketing sistemiyle Nu Skin distribütörlüğü yapan Işıltı Dünyası'nın kurucularından Hülya Hanım ve Ayşe Hanım'la tanışmanız bile  mucizelere inanmanız için yeterli olacaktır. (Kurucular arasında bir de Gülşen Hanım var ama bizim toplantımızda olmadığı için onunla tanışamadık ne yazık ki.)

Bence hem harika bir cilt hem de iş fırsatı sunan Işıltı Dünyası deneyimini yaşama ve ışıldama şansını kaçırmamalısınız.

Şımarık günler dileğiyle...:)

2 yorum:

İzler ve Yansımalar dedi ki...

Işıl dünyası ile ışıldıyorsun sevgili İmge.)ayhh!! ben masanın üzerindekileri alsam önce.)hurmalar, bademler..doğal beslen taze kal dimi ama:))Nu skin distrübütörlerine ve Işıl Dünyası ekibine başarılar...

Imge dedi ki...

ESMİR,

Teşekkürler..:)) Masadakiler kesinlikle benim de favorim. Evde falan açıkta o kadar uzun süre asla kalamazlar önümde zaten! :)

Sevgiler..