Robbie Williams'la Sinemada Buluşmak İsteyen? :)

“Take the Crown Stadium Tour 2013” 
Türkiye’de ilk kez Cinemaximum’larda! 
Sadece 4 Gösterim: 30 Eylül-1-2-3 Ekim / Saat : 21:45 Robbie Williams Türk hayranlarıyla ilk kez Cinemaximum Sinemaları'nda buluşuyor! 

7 yıl sonra ilk kez turneye çıkan ünlü pop yıldızı yüksek enerjisiyle olağanüstü bir şova imza attı! 2 ay süren konser turnesinde İngiltere, Almanya, Hollanda, Avusturya, İsveç, Danimarka, İtalya, Belçika, İsviçre, Hırvatistan ve Norveç’te Robbie muhteşem performansı ile milyonlarca hayranını coşturdu. 

Take The Crown Stadium Tour ile müthiş bir şovmen olduğunu kanıtlayan Robbie, 20 Ağustos 2013’te Tallinn'de 55.000 kişinin karşısında unutulmaz bir konser verdi. 2 saat süren nefes kesen performansta yer alan hit şarkılarının arasında “Bodies, Millennium, Let Me Entertain You, Feel ve Angels” da bulunuyor.Robbie’nin, Tallinn konseri Power fm, D&R ve Beyazperde.com iletişim sponsorluğunda kristal netlikteki dijital görüntü kalitesi ve olağanüstü ses teknolojisi ile sadece 4 defa olmak üzere 30 Eylül, 1-2 ve 3 Ekim’de sadece İstanbul, Ankara, İzmir ve Eskişehir’deki Cinemaximum’larda gösterime giriyor. 

Fragmanı buradan ve buradan izleyebilirsiniz. 

Lokasyonlar
İstanbul: Cinemaximum Kanyon // Cinemaximum Palladium // Cinemaximum Caddebostan CKM Budak Ankara: Cinemaximum Panora // Cinemaximum Cepa 
İzmir : Cinemaximum Forum Bornova 
Eskişehir : Cinemaximum Espark

2 yorum:

Adsız dedi ki...

Ben de görünce çok sevinmiştim ama bilet fiyatının 45 TL olduğunu görünce hayal kırıklığına uğradım:(

Imge dedi ki...

Ama bunu sinema kategorisinde değil biraz daha canlı performans gibi düşünebilirsiniz. Halk TV'nin dediği gibi "Banttan Canlı" izleyeceksiniz.:) E, bunun da bir primi olmalı değil mi? ;)