Hard Rock Cafe Istanbul Birinci Yaşına Giriyor!

Madem işin ucunda seyahat ödülü var, okurlarımı haberdar edeyim dedim. Ben o tarihte buralarda olmayacağım için doğum günü partisini kaçıracağım. Ama siz gidin ve hem Moğollar'ın tadını çıkarın hem de şu seyahat ödülünü kapın olur mu? ;)Basın Bülteni:

Hard Rock Cafe Istanbul Birinci Yaşına Giriyor!

“Birinci Yıldönümümüzde Hediyeler Bizden”

Dünyanın çoğu ülkesinde önemli bir yer edinmiş olan Hard Rock Cafe, İstanbullular ile buluşalı 1 yıl oldu. Geçtiğimiz yıl 29 Aralık’ta kapılarını açan Hard Rock Cafe, sevenlerine ilk yıllarında kendilerine göstermiş oldukları ilgi için teşekkür etmek amacı ile Viyana, Budapeşte ve Prag’a seyahat fırsatı sunuyor. 1 şanslı çiftin seyahat kazanacağı gecede şansınızı denemek için yapmanız gereken tek şey ise 29 Aralık’ta Cafe’yi ziyaret edip yıl dönümü kutlamasına katılmak.

Peki Yıldönümünde Kiminle Eğleneceğiz?

29 Aralık 2014 akşamı 22:00’da Anadolu Rock müziğinin ilk akla gelen gruplarından Moğollar sahne alacak. 45 yıldır müzik hayatına devam eden grup, Hard Rock Cafe Istanbul’da efsane şarkıları ile hayranlarıyla buluşacak ve Viyana, Budapeşte ve Prag’a gidecek şanslı isimlerin açıklanmasına katkıda bulunacak.

Detaylar:

Etkinlik: Hard Rock Cafe Istanbul 1. Yıldönümü Kutlaması
Konser: Moğollar
Tarih: 29 Aralık 2014
Saat: 22:00

İyi ki doğdun Hard Rock Cafe İstanbul.

Hiç yorum yok: