Tae-Bo Yerine Sufle! :)


Hep yumruklar, tekmeler savururken, kızarmış yüzlerimizle, saçlarımızın diplerinden bile ter çıkarken, gerilmiş kaslarımızla, aynanın önünde nefes nefese kalmış halde, ayağımızda spor ayakkabılarla ya da sarındığımız peştemallerimizle ya da saçımızı kuruturken karşılaşacak değiliz ya... Bu kez eski tae-bo ekibi olarak topuklu ayakkabılar, makyaj, dinlenmiş kaslar, şarap kadehleri ve doğum günü suflesi eşliğinde bir araya geldik. :) (Eski tae-bo ekibi diyorum, çünkü aramızdan bazıları hoca değişikliğinden sonra ders programı değişikliğine de gittiler. Ama bir zamanlar tae-bo sınıfının değişmez kadrosuydu bu ekip!)

Bu buluşmanın mimarı aslında Suna ve Meral oldular. O yüzden unutmadan onlara özel teşekkür göndereyim. Çünkü Meral doğum günü çocuğuydu, Suna ise uzun zamandır planladığımız buluşmayı o güne denk getirme fikrini ortaya atan kişi oldu. Tam bu noktada Burcu'ya da teşekkür göndermem gerekiyor, çünkü masanın ortasındaki kişi olarak peynir tabağındaki peynirleri özenle bölerek tabaklarımıza servis yaptı, bizleri elleriyle besledi... :)

Ortam olarak Nişantaşı'ndaki Midpoint'in arka kısmında bir masayı seçtik. Midpoint'i zaten çok severim. Yemeklerini, servis elemanlarını, ışıklandırmasını... Sevdiğim bir mekanda keyifli insanlarla sohbet ve kahkaha dolu bir gece geçirmek bana gerçekten iyi geldi. Aynı insanlarla farklı ortamlarda buluşmak da öyle... Bu keyif gecelerinin sayısını artırmak dileğiyle...

Not: Bu arada dün gece apartmanın girişindeki kuaför Nihat Bey'in kafasındaki imajım da alt üst oldu. Nasıl mı? Tam ben eve geldiğimde o da gece kuaförden bir şeyler almaya gelmiş, kapısını açıyordu. Daha önce de bahsetmiştim: adamcağız beni Migros'tan eve, evden Migros'a eşofmanları ve bonus saçlarıyla yaşayan mazbut bir aile kadını (ne demekse!) olarak bilirken, gecenin bir saatinde (hem de eşofmansız ve İso'suz!) tek başıma eve geldiğimi görünce ufak çaplı bir şok geçirdi. Neyse, hayatta Migros poşetlerinden daha eğlenceli ve heyecanlı bulduğum şeyler olduğunu öğrenmesi de bir bakıma iyi oldu. Birkaç gün içinde her şey normale dönecektir diye umuyorum...:)

2 yorum:

Burcu Çalışkan dedi ki...

hahahaaa İmge herşeyi süper özetlemişsin, evet ya kırmızı suratlar ve terli bedenlerden uzak bir buluşma benimde çok hoşuma gitti kesinlikle tekrar etmeliyiz. söz verdiğin üzere peynirlere verdiğim emeğe de değinilmiş daha ne olsun :)) sevgiler

Imge dedi ki...

Burcu,

Teşekkürler..:) Peynir servisi için de tekrar teşekkürler..:) Bu arada resimleri ayrı ayrı istersen bana sağdaki adresten mail atabilirsin, gönderirim.. Çünkü senin mailini blogda da göremediğim için bir tek sana yollayamadım resimleri..

Sevgiler..