CityZen

Geçen Perşembe günü tiyatroda olduğumuz için Aşk-ı Memnu'dan bihaber kalmıştım. Aslında öyle olduğunda daha mutlu bile oluyorum, çünkü ertesi günü Youtube'dan dizinin ilgimi çeken bölümlerini hızlı çekim izleyerek iki saat TV karşısında geçirmek yerine 15-20 dakikada olan biteni öğreniyor, o haftanın giysilerini görüyor ve Bihter'cime (oyunculuk açısından) bayılırken Nihal'e (canlandırdığı karakter olarak) uyuz olmaya devam edebiliyorum. Dizinin en adi karakterleri listemde de hâlâ bir değişiklik olmadı: 1) Behlül, 2) Firdevs, 3) Bihter (romana göre Bihter'i adi bile saymam, olsa olsa dürüst bir aşık derim, ama dizide işin suyu çıktığından ve bir insan defalarca dürüstçe aldatılamayacağından dolayı onu da sıralamaya almak durumundayım) Diziyi izledikten sonraki en keyif aldığım şeylerden biri de Müge'nin diziyle ilgili yorumlarını okumak. :)

Peki, bu konuya nereden geldim? Şöyle ki; Cuma günü sabah çayım ve yarım simidimle birlikte Youtube karşısında kahvaltımı yapıp, Aşk-ı Memnu'yu izlerken Firdevs Hanım'ın kuyruğu Nihal'i de alıp "Bugün bakım günümüz," diye çıktığı sahnede aklıma İso'cumun bana bir iddia sonucu kaybettiği masaj çeki geldi. İki ay önce bir Galatasaray-Beşiktaş maçının skorunu doğru tahmin eden ben olduğum için kocamdan CityZen'den masaj kazanmıştım ve hâlâ kullanmak için doğru zamanı bekliyordum! Hatta İso pis pis hediye çekime bakıp, "Süresi geçecek bunun artık," "hâlâ kullanmadın mı çekini?", "Ne zaman masaj yaptıracaksın?" falan gibi sorular sormaya başlayarak o çekin her an bir kazaya kurban gidebileceği mesajını hissettirmeye bile başlamıştı. Firdevs'in de haftalık bakım gününü görünce gaza gelerek öğleden sonrası için randevu aldım!


İso daha önce birkaç kez CityZen'e masaj yaptırmaya gitmiş ve Agun adında Uzakdoğulu bir masözün inanılmaz iyi masaj yaptığından bahsetmişti. Onun tavsiyesi üzerine arkadaşlarından da gidenler olmuş ve çok memnun kalmışlardı. Dolayısıyla deneme sırası bana gelmişti. Eksik kalmamalıydım. Ben de Agun'dan randevu aldım ve kendimi onun hünerli ellerine bıraktım.

O gün o masada bana yapılan şeye masaj deniyorsa bugüne kadarkiler neydi diye düşünüyorum şimdi. Ya da Agun'a masöz mü demeli yoksa masaj profesörü falan mı? Sıcak havlularla sarılıp sarmalandıktan sonra burnuma okaliptüs yağı koklatıldı ve gerisini hatırlamıyorum. :) Ayak parmaklarımdan saç diplerime kadar o süper masaj tekniğiyle beni adeta eritti. Yüzüstü yatarken lavanta yağıyla sırtımı ve bacaklarımın arkasını ovduktan sonra neredeyse sırtüstü dönemeyecek kadar mayışmıştım. Daha sonra sırtüstü uzandım ve bacaklarımın ön yüzü, karnım, kollarım ve yüzümü Agun'a bıraktım. 60 dakikalık Zen Holistik Vücut Masajı için en doğru gün o günmüş meğer! Hem gergin kaslarım hem de o gün birileri sayesinde (!) alt üst olmuş zihnim için yatıştırıcı bir ilaç etkisi yaptı Agun'un elleri.

CityZen'in tertemiz ve huzur veren ortamında kendinizi deneyimli ellere bırakmak istiyorsanız Metrocity'ye buyrun. Ama gelmeden önce 0 (212) 344 09 59 no'lu telefonu arayarak Agun'dan randevu almayı unutmayın. Elbette öncesinde masaj çeşitlerini incelemeyi de unutmayın. CityZen'e yalnızca masaj için değil Yoga, Pilates gibi dersler ve değişik vücut ve cilt bakımları yaptırmak için de gidebilirsiniz. Kleopatra gibi süt banyosu yapabilir, selülit maskesi uygulatabilirsiniz. Sundukları tüm hizmetler hakkında detaylı bilgiyi web sayfalarından da alabiliyorsunuz. Kendinizi ya da evlilik yıldönümü veya özel günlerinizde eşinizi şımartmak istediğinizde mutlaka aklınızda olması gereken adreslerden biri burası.

Hem Essporto sayesinde komşu sayıldığımız için CityZen'le, bakarsınız karşılaşırız oralarda. Çıkışta kocaman bir sıcak çikolata içip mayışırız Starbucks'ın koltuklarında.. Her zaman bekleriz efendim...:)


(Not: Resimleri CityZen ve Elele'nin web sayfalarından aldım.)

6 yorum:

Unknown dedi ki...

Farklı bir soru olacak belki ama karşılaştırma yapmak adına bu 60dk'nın ne kadar olduğunu sormak istiyorum :) Hillside'dan ucuz mu pahalı mı onu merak ettim :)

Imge dedi ki...

Ata,

Galiba 140 TL olması gerek. Essporto üyelerine yüzde on indirim olduğu için 126 TL ödediğimizi hatırlıyorum.

Aşkın Güngör dedi ki...

Behlüle'e Uzanan Diller Yamulsun ve Bihter'i Sevenin Aklına Şaşarım diye iki grup kurdum, üye olur musun? Olmazsan İmgeleme Okuyana Hep Beraber Kızalım mı? diye de grup kurarım, haberin olsun :))

Unknown dedi ki...

Teşekkür ederim bizim indirimli Hillside masajı 90'a geliyor arada biraz fark varmış ama denenebilir yine de :)

Imge dedi ki...

Aşkın,

İmgeleme'ye dil uzatan bir grup kurarsan ben de Estarabim Okurlarına Beysbol Sopasıyla Dalalım mı? grubu kurarım, haberin olsun!

O yüzden bu işlere hiç girmeyelim! Ama istersen hep birlikte Çetin Özder'in Kibarlığından Tırsanlar ya da Süleyman Efendi Ednan Bey Dediğinde Tüyleri Diken Diken Olanlar ya da Nihal'e Akıl Ve Fikir Enjeksiyonuna Evet Diyenler gibi gruplar kurabiliriz. Teklifimi bir düşün istersen..:)

Ata,

Hillside'ın indirimsiz fiyatı ne oluyor biliyor musun? Size de yüzde 10 indirim varsa fiyat süpermiş. Denemeye gelir ve fiyat-hizmet kalitesi dengesinden memnun kalırsam da anında eskisini satarım..:)

Unknown dedi ki...

120 TL sanırım indirimsiz fiyatı, bize de %20 var 96 TL galiba ne zamandır gitmiyorum ben de hatırlamıyorum valla. Ama bizimkini de çok övüyorlar denemeni öneririm.