The Upper Crust Pizzeria

Geçen Cuma gerçekleştirdiğimiz Erol Evgin planımızın öncesinde ekip bizde toplandı. Onları daha güzel ağırlamayı isterdim elbette ama yemek kokuları içinde ve bozulmuş ojelerle dışarı çıkamayacağımı düşünerek kötü ev sahibesi olmayı göze aldım ve pratik bir pizza gecesi yapmayı önerdim. (Ertesi günkü meyhane sofrası havasındaki rakı-balık gecesiyle de durumu telafi ettiğimi düşünüyorum!) Hem kızlara hem de erkeklere her zaman uyan bu pizza gecemizde bu kez ismini çok duyduğum ama daha önce denemediğim The Upper Crust Pizzeria'yı dene(t)mek de aklımdaydı. Ve Ongun'la birlikte çeşidini seçtiğimiz pizzalarımız geldiğinde başarılı bir yer seçimi (her zamanki gibi!) yaptığımı da hep birlikte görmüş olduk. The Three Cheese ve The Chief adlı pizza seçimlerimiz de çok başarılıydı. Tavsiye ederim.

Bundan sonra pizza siparişi verirken tek adresimiz olacak gibi görünen The Upper Crust Pizzeria, Çırağan Caddesi'nin hemen başında yer alıyor. Boston’da son 4 senenin Best of Boston ödülünü alan bu leziz pizzacı şu an tek lokasyonda hizmet veriyor. 35 cm ve 45 cm'lik dev seçeneklerinin yanı sıra dilim pizza seçeneği de sunması benim çok hoşuma gitti. Çünkü pek çok yerde pizza söyleyemememin nedeni bitiremeyecek olmamdır!

İster kalabalık bir grupla evde sinema keyfi yapacak olun, ister doğum günü planı ya da başka bir organizasyon, 0(212) 227 5 227 veya 0(553) 468 4 444 numaralı telefonlardan pizzalarınızı sipariş edebileceğinizi unutmayın. Ya da Yemek Sepeti'ne de uğrayabilirsiniz. Bence bu güzel lezzetle tanışmak için daha fazla beklemeyin.

Şimdiden afiyet olsun!

4 yorum:

Burcu Çalışkan dedi ki...

duymuştum, güvenilir bu yorumdan sonra tez elden siparil vermeliyim :))

Imge dedi ki...

Kesin deneyin, Burcu. Bence süperdi!! :)

Ayşe Şakarcan dedi ki...

Dükkanın görüntüsü çok hoş, tam Amerikan pizası olduğu belli. Evime uzak ama oradan geçerken bir dilim pizzasını mutlaka deneyeceğim:)

Imge dedi ki...

Evet, tam bir Amerikan pizzası ve hatta hayatımda yediğim en lezzetlisiydi..Bir an önce yolunu o taraflara düşürebilirsin bence..:)