Kolyekolik ile IKEA Turu

Bu aralar beni kah Mudo Concept'te kah Tepe Home'da kah Ikea'da bir gün mutfak eşyaları, bir gün ayakkabılık, bir gün yataklı kanepe bakarken görmeniz mümkündür. Komple yenilenme modundayım ya hayırlısı olsun bakalım. (Bu arada bu aralar pek fazla "hayır"lı cümle kurar oldum, bilmem nedendir. Sürekli "hayır"lı cümleler tekrarlamak hayır getirir mi dersiniz?)

Bugün de Ongun'dan arabayı kapan Kolyekolik ile Ikea'daydık. Yeni eşyalardan çok yeni fikirler aldığımız bu turu bir salata kasesi ve birkaç saklama kabıyla kapattım ama İso'cumla ayrıca giderek birkaç parça daha kapma planları da yaptım tabi. Üstüne de oturup İsveç köftelerimizi götürdükten sonra bir mola da Dido'nun serin arka balkonunda verdik.

O sırada daha önce blogunda gördüğüm bu şirin kolyenin de gerçeğini gördüm. Gerçeğine de bayıldım. "Ne tatlıymış, kot ve beyaz bluz üstüne ne hoş durur," falan gibi bir konuşma geçti aramızda. Sonra balkonda sohbet ettik ve ben eve döndüm. Ikea poşetimi boşaltırken bir baktım salata kasesinin içinde kolyem bana göz kırpıyor. Dido hangi arada onu oraya koydu bilmiyorum ama evde kendisini görür görmez kocaman bir sevinç çığlığı attım. Kolyekolik'in ellerinin dert görmemesini ve ilk görüşte aşk yaşadığım kolyemle aramda uzun ömürlü ve sağlıklı bir ilişki olmasını diliyorum. Hatta hemen üstümdekileri çıkarayım da kolyeme uygun bir şeyler giyeyim bari. :)


Teşekkürler Dido'cuuuummm!!

2 yorum:

Kolyekolik dedi ki...

Ahahahha.. Sen tam kolanı içerken "ben geliyorum" diye paldır küldür nasıl koyduğumu bilemedim.. Torba da çok şıkırdamasın diye elimde tutuyorum sen ayakkabılarını giyerken.. ahhahaha.. iyi ki çaktırmadım.. Bi de hani "kasadaki" alllaaaan aşkına, ölümü gör muhabbetini atlamış olduk bu sürprizle :))))) Hep mutluluk versin sana yeni kolyen..

Imge dedi ki...

:))) Valla süpersin.. Gidene kadar poşete su şişesi, eczaneden aldığım ilaçları falan atıp, salata kasesinin duruşunu falan da düzelttim ama hiç şıngırtı falan duymadım. :)

Tekrar teşekkürler şekerim.. Gözüm üstünde bundan sonra..:) Öptüm.