Casper Büyümüş de 35 Olmuş! :)Evet, sevgili okurlarım bugün itibariyle kocacım 35'ini doldurmuş bulunuyor. Şair 35'i yolun yarısı sanıyor olabilir, ama bize göre 35 yolun üçte biri falan demek oluyor. Yani yolun yarısını 50'de kutlayacağız bu durumda. Ama yine de her zamankinden daha özel bir hediyenin hak edildiği bir yaş olduğunu düşünüyorum 35'in. O zaman alsam alsam ne alsam derken aklıma İso'cumun geçen Ankara'ya gidişimizde getirdiği nostaljik plakları geldi. Hımm, bunları çalabilmek için bir pikap gerekecek değil mi? O zaman geç bakalım İmge internet başına, bul şöyle en güzelinden bir dual pikap kocana, dedim kendi kendime. Ve İso'cumun doğumgününden iki gün önce hediyesi kapımızdaydı. (Pikap ve plak almak isteyenler bana e-mailimden ulaşırlarsa Ankara'dan güvenilir bir isimle tanıştırabilirim kendilerini bu arada.) Artık evdeki rakı gecelerimize mezeler, balıklar ve salataların yanı sıra Zeki Müren plağımız ve Çin dolabındaki diğer pek çoklarının da bize eşlik edeceği şimdiden belli oldu. Sizleri de İ&İ Malikanesi'nin nostaljik gecelerine bekleriz. :)

İyi ki doğdun canım İso'cuuuummmmmmm!!! Birlikte nice kutlamalar yapmak dileğiyle... Şimdi geliyorum yanına sana kocaman bir öpücük vermeye...:)

6 yorum:

Sevgi Küçük dedi ki...

İmgeciğim eşinin yeni yaşını kutlarım. Sağlıklı bir ömrü bir arada sürün inşallah. Ayrıca hediyene bayıldım. İlerde bir gün Ankara'daki adresle tanışmak ve senden bu konuda detaylı bilgi almak isterim. :)
Sevgiler
Not: Kaçtır yazacağım yoğunluktan fırsat bulamadım: yeni evinizde sağlıkla oturun canım benim.

Imge dedi ki...

Hem İso'nun yaş günü hem de yeni evle ilgili güzel dileklerin için çok teşekkürler canım. Pikapla ilgili bilgi için de her zaman beklerim. :)
Öpüyorum çok..

Ekahvehane dedi ki...

Her ne kadar sizi ve eşinizi tanımasam da nice sağlıklı, keyifli yıllara...

Imge dedi ki...

Ekahvehane,

Buradaki tanışıklıklar kimi zaman gerçeklerinden çok daha içten olabiliyor. O yüzden bu içten dileğiniz için çok teşekkürler. Sevgiler.

Unknown dedi ki...

Paylaştıklarınız harika. Casper servisi olarak çalışmalarınızda başarılar dileriz.

Imge dedi ki...

Servis,

Blog yorumu olarak link paylaşıp reklamınız yapmak istiyor olabilirsiniz. Sayıyı abartmayacağınızı umarak şimdiye kadar buna göz yummuştum ama bundan sonra bu tür yorumlarınızı sileceğimi bilmenizi isterim.

İyi çalışmalar.